Bitcoin práve dosiahol 41 600 $, už je väčší ako Tesla!

0

Veľkonočná akcia! VIP, Signály a Kurzy, všetko so zľavou 50%

  • Trading11 VIP – základné analýzy, týždenné streamy a postrehy zo sveta kryptomien
  • Trading11 Signály – Prístup do VIP, k tomu viac streamov, LIVE chat na discorde a hlavne signály na nákup a predaj (nie len) kryptomien

Bitcoin dnes opäť pokračuje v raste a aktuálne už prerazil 41 000 $. V priebehu jednej hodiny jeho hodnota stúpla o 1000 $ a historické maximum sa v čase písania tohto článku nachádza tesne pod 41 600 $. Aj dnes teda pokračuje v šialenom tempe a prakticky žiadny ďalší asset za ním nestíha. Dokonca aj Elonova Tesla je už na Bitcoin krátka!

1h BTC/USD - Bitstamp
1h BTC/USD – Bitstamp

 Môže vás zaujímať: Popularita Bitcoinu na maxime! Táto metrika vyzerá veľmi dobre

Muskova Tesla vs. Bitcoin

Včera sme vás informovali, že Elon Musk sa stal najbohatším človekom na svete. Zatiaľ čo pred rokom sa hodnota jeho majetku odhadovala na 27 miliárd dolárov, aktuálne je to už $190 miliárd. Nikdy nikto za jediný rok nezarobil tak veľa peňazí.

Väčšina Elonovho bohatstva je v automobilke Tesla, ktorá má za sebou neskutočne úspešný rok. Hodnota jej akcií vyrástla na desaťnásobok. Kapitalizácia Tesly tak na pár mesiacov prekonala hodnotu všetkých Bitcoinov v obehu. To sa však dnes zmenilo. Po poslednej rastovej vlne je kapitalizácia Tesly 770 miliárd dolárov a kapitalizácia Bitcoinu cca $771 miliárd. Tieto čísla sa ešte v priebehu dňa budú meniť, no ak Bitcoin vydrží v nastolenom raste, je dosť možné, že nadobro predbehne Teslu.

Čomu konkrétne Elon vďačí za svoje bohatstvo? Podrobnejšie sme to rozpísali v nasledujúcom článku: Fanúšik Bitcoinu a DOGE sa stáva najbohatším človekom na svete! Bravó, Elon

Altcoiny vyšťavené z novoročného rastu, dnes za Bitcoinom nestíhajú

Okrem Bitcoinu dnes zaznamenal slušný rast aj XRP (+15%) a DeFi coin yearn.finance YFI (+11%). Väčšina kryptomien však dnes na Bitcoin nestačí, keďže ten za posledných 24 hodín získal desať percent.

Ethereum si pripísalo pekných päť percent, no očividne je vyšťavené z rastu z minulých dní. Za týždeň totiž hodnota tejto kryptomeny stúpla o neuveriteľných 72%. Kapitalizácia Etherea v učasnosti dosahuje 145 miliárd, vďaka čomu sa zaraďuje medzi sto najväčších assetov na svete.

Prístup do našej VIP skupiny, k signálom a kurzom obchodovania teraz ponúkame so zľavou 50%, tak neváhajte a využite to. Akcia platí do konca veľkej noci!

>>>Získajte Trading11 signály, analýzy a kurzy<<<

Je Ethereum v roku 2021 lepšou investíciou, ako Bitcoin?

View Results

Loading ... Loading ...

Chcete nakupovať Bitcoin, Ethereum či ďalšie kryptomeny? My odporúčame burzu Coinbase, kde navyše pri prvom nákupe nad 80 € získate 8 eur ZDARMA. Okamžite tak budete v pluse. Návod s vysvetlením nájdete tu:

>>>Link na vytvorenie účtu<<<

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre