Bitcoin KONEČNE prekonal $60 000! Začína nová fáza bullrunu?

2

Aká bola vaša reakcia, keď ste dnes ráno mrkni na burzu či coinmarketcap? Alebo ste sa to nebodal dozvedeli priamo od nás, Nuž je to pravda. Bitcoin dnes prekonal hladinu 60 000 dolárov. Nad touto cenovkou sa pohyboval iba pár hodín 13. a 14. marca. Je to teda takmer mesiac, čo čakáme na nové ATH. A po skúsenostiach z posledného pol roka to je pre niektorých až desivo dlhá doba.

1D BTC/USD - Bitstamp
1D BTC/USD – Bitstamp

Avšak ak máte teraz chuť oslavovať a ste si istí, že Bitcoin už, už dosiahne historické maximum, tak sa na chvíľu zastavte. Prehnané reakcie už špekulantov na burzách stáli miliardy dolárov. Takmer pravidelne informujeme o masívnych likvidáciách po rýchlych prepadoch trhu. Jedna taká nás možno čaká ešte tento víkend.

Myslíte si, že Bitcoin budúci týždeň dosiahne nové historické maximum?

View Results

Loading ... Loading ...

Dôležité! Dosiahne Bitcoin budúci týždeň vďaka burze Coinbase nové historické maximum?

Je čas na ďalší bullrun?

Bullrun za posledných šesť mesiacov vystrelil ceny kryptomien na dosiaľ nevídané hodnoty. A aj dnes sa už niektoré coiny obchodujú na novom ATH. Ethereum ETH testuje hladinu 2200 dolárov, Binance Coin BNB stojí 480 dolárov a XRP atakuje 1,2 USD.

Vyzerá to tak, že naozaj prichádza niečo veľké a fanúšikov kryptomien čaká poriadna eufória. Ale treba pamätať, že nič také, ako istota, vo svete kryptomien NEEXISTUJE! Situácia sa môže zo dňa na deň zmeniť.

A aj keby naozaj došlo k ďalšej vlne rastu, podobne, ako to bolo v januári, či februári, nečakajme od Bitcoinu žiadne zázraky. Bloomberg preň v druhom kvartáli 2021 predikuje cenu 80 000 dolárov. To je rast o “iba” 33%.

Aj naša analýza logaritmického grafu naznačuje, že Bitcoin už nebude rásť tak šialeným tempom. A tých 80 tisíc do júna 2021 je naozaj realistická predpoveď.

Začína sa podľa vás ďalší bullrun?

View Results

Loading ... Loading ...

Druhý kvartál 2021 bude patriť altcoinom

Naopak, niektoré altcoiny sú krásne rozbehnuté a v nasledujúcich týždňoch, či mesiacoch, od nich očakávame poriadnu show. Ak Bitcoin dá impulz na rast, mince, ako ETH, BNB, DOT, ADA, LTC, či UNI, budú robiť divy.

Chcete nakupovať Bitcoin, či iné kryptomeny? Jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, ktorá svoje služby denne ponúka desiatkám miliónov obchodníkov. Vytvorte si účet cez >>>tento odkaz<<< a získate doživotnú zľavu 50 na obchodní poplatky.

Na záver ešte odporúčame prečítať si náš článok o Binance Coine BNB a dôvodoch, prečo je treťou najhodnotnejšou kryptomenou na trhu. Zároveň je tam aj varovanie.

Binance Coin prekonáva 450 dolárov! – Ale ak sa naň budete spoliehať, skončíte zle

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
JakubZ

Tieto články oceňujem, pretože našincom prinášajú nejaké informácie, prosím ale, tie fakty nech sú aspoň trocha blízke realite. V tejto sfére to niekoho môže stáť peniaze.

samo

Samo, daj nieco o shitbankstercoine XRP