Binance Coin prekonáva 450 dolárov! – Ale ak sa naň budete spoliehať, skončíte zle

1

Binance Coin BNB je jednoznačne najúspešnejšou kryptomenou tohto roka. Coin od najväčšej kryptoburzy na svete začal rok na cene 38 dolárov. Svoje rallye začal vo februári, keď v priebehu niekoľkých týždňov spravil 600% zisk a zatiaľ čo ostatné kryptomeny už mesiac a pol stagnujú, BNB rutinne dosahuje nové historické maximá.

Z Binance Coinu sa veľmi rýchlo stala tretia najväčšia kryptomena na trhu a s kapitalizáciou 70 miliárd dolárov začína dobiehať aj samotné Ethereum. Burza Binance svoj coin všemožne podporuje.

Cena BNB rekordne stúpa vďaka silnej synergii s burzou Binance

Pre HODLerov na Earn platforme pravidelne ponúka vysoké úroky, v Launchpoole za staking rozdáva cenné kryptomeny, ktoré sa ešte ani nezačali obchodovať a každý, kto vlastní BNB, platí polovičné poplatky pri obchodovaní na Binance. Burza Binance takmer denne prichádza s novými využitiami, ktoré držia BNB mimo obeh.

1D Binance Coin BNB v roku 2021
1D Binance Coin BNB v roku 2021

A aby toho nebolo málo BNB je už dva a pol mesiaca jeden z najziskovejších coinov na trhu s kryptomenami, takže majitelia ho naozaj nemajú dôvod predávať. Veď aj dnes sme zaznamenali nové ATH na cene 450 USD.

O spôsoboch, ako zarobiť na stakovaní či požičiavaní BNB, vás pravidelne informujeme na tomto webe. Binance v priemere 2x za týždeň spustí nejakú akciu. Sledujte Kryptomagazin na facebooku a nenechajte si tieto akcie ujsť.

Ak chcete vlastniť, obchodovať, či iným spôsobom množiť svoje BNB, budete potrebovať účet na burze Binancel Vytvorte si ho cez >>>tento odkaz<<< a získate doživotnú zľavu 5% na obchodné poplatky.

Ak chcete získavať úroky za držanie (nie len) Binance Coinu, tu nájdete návod na používanie Earn platformy.

NÁVOD: Takto získate úroky 1-35% p.a. za dlhodobé držanie kryptomien

Znie to úžasne, takže kde je háčik?

Binance Coin na prvý pohľad vyzerá, ako skvelá kryptomena. Je podporovaný najväčšou burzou na svete, ktorá preň neustále hľadá nové využitia, čím udržuje rast jeho ceny. Takže… prišiel čas predať všetky Bitcoiny a ETH? Stáva sa z BNB nový kráľ trhu?

Nuž, nezabúdajme, že Binance Coin vo svojej podstate nie je o nič lepší, ako americký dolár. Spravuje ho centrálna autorita, ktorá môže kedykoľvek zmeniť svoj postoj. BNB je skvelý projekt, ktorý má svoju budúcnosť, no chýba mu to najdôležitejšie, decentralizácia. Rovnako, ako projektom, ktoré fungujú na Binance Smart Chaine. A pokiaľ budete držať kryptomeny na burze Binance, teoreticky o nich môžete prísť. Či už kvôli hacku, technickému problému, alebo inej nehode.

Not your keys, not your coins!

Netušili ste o tom? Tak pokračuje v čítaní a mrknite na základné bezpečnostné zásady vo svete kryptomien:

Dôležité: Bezpečnosť v kryptomenách – Takto ochránite vaše coiny pred podvodníkmi

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Ecko

To kto zase toto písal? Podobný idiot ako prorok Samo ktorý predpovedal pád ripplu a ejhla rippel vyše Eura.