Dosiahne Bitcoin vďaka burze Coinbase nové historické maximum?

0

Najväčšia americká burza má pred sebou veľký deň. Už v stredu sa jej akcie začnú obchodovať na NASDAQ-u a ak sa niečo kardinálne nepos** nepokašle, pravdepodobne sa zaradí do krátkeho zoznamu sto-miliardových firiem. Kapitalizácia sto miliárd dolárov znie veľmi zaujímavo. Dosiaľ ju prekonali iba dve najväčšie kryptomeny. A hladký vstup Coinbasu na NASDAQ môže mať obrovský dopad aj na trh s kryptomenami.

Vstup Coinbasu na NASDAQ dáva investorom jasný signál. BUY!

Coinbase ním dá investorom a celému finančnému svetu jasne najavo, že kryptomeny už dávno nie sú iba blbý internetový vtip, či nástoj podvodníkov a zločincov. Kryptomeny vstúpili na najvyššie pozície!

Úlisní právnici za ne lobbujú v kongrese a za zatvorenými dverami podmazávajú politikov, celebrity vytvárajú vlastné NFT, multimiliardové kryptomeny vymieňajú dolárové rezervy za digitálne mince a zlato už patrí iba do kovošrotu, pretože Bitcoin preberá kormidlo!

Coinbase IPO bude jednou z najväčších udalostí tohto roka. Predpredaj akcií akreditovaným investorom na privátnych burzách ukazuje, že na svet čoskoro pribudne ďalšia firma s 11-číselnou kapitalizáciou.

Coinbase futures na burze FTX dokonca ukazujú, že burza po vstupe na NASDAQ dosiahne kapitalizáciu 150 miliárd dolárov:

Coinbase Futures na FTX
Coinbase Futures na FTX

A ak sa niečo nepokašle a cez víkend nedôjde k apokalypse, Bitcoin bude opäť raz v centre pozornosti. Na titulkách novín, v správach, budú ho preberať analytici v investičných reláciách a obyčajní ľudia na uliciach zoom calloch.

A čo vy? Ste na to pripravení?

Myslíte si, že Bitcoin budúci týždeň dosiahne nové historické maximum?

View Results

Loading ... Loading ...

My ale odporúčame používať inú burzu, pretože ponúka omnoho viac možností a ďaleko pokročilejšie funkcie

Ak ste zaškrtli prvú možnosť, tak by ste asi mali čosi prikúpiť. My odporúčame využiť služby burzy Binance, kde môžete okrem Bitcoinu, Etherea a najúspešnejšej kryptomeny tohto roka nakupovať stovky ďalších coinov a využívať pokročilejšie funkcie, ktoré vám zabezpečia stabilný zisk.

Vytvorte si účet cez >>>tento odkaz<<< a dostanete doživotnú zľavu 5% na obchodné poplatky.

A tu nájdete návod na používanie platformy Binance Earn, kde získate slušné úroky za lending a staking kryptomien.

NÁVOD: Takto získate úroky 1-35% p.a. za dlhodobé držanie kryptomien

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre