Bitcoin či nová Tesla: Túto ponuku od Binance si nesmiete nechať ujsť

  • Binance prichádza s ďalšou skvelou akciou.
  • Tentokrát môžete vyhrať vouchery na Bitcoin či novú Teslu.
Obchodovanie Binance rozdáva Bitcoiny a Tesly
Binance rozdáva Bitcoiny a Tesly. Zdroj: shutterstock.com/canadianPhotographer56/Creativan
Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Binance Futures s nadšením oznamuje spustenie svojej najnovšej propagačnej akcie, Futures Ultimate Challenge, ktorá otvára dvere všetkým oprávneným používateľom zúčastniť sa a získať atraktívne odmeny. Súťažný maratón, ktorý sa koná od 24. marca 2024, 14:00 (UTC) do 21. apríla 2024, 13:59 (UTC), prinesie účastníkom možnosť vyhrať podiel z 1,4 BTC v tokenových poukážkach, štyri vozidlá Tesla Model Y a ďalšie exkluzívne ceny.

Ako sa zapojiť

Zapojenie sa do tejto vzrušujúcej výzvy je jednoduché. Stačí, ak máte účet na Binance Futures. Ak ešte nemáte, môžete sa jednoducho zaregistrovať.

TIP Zaregistrovať sa na Binance

Po prihlásení predpovedajte po kliknutí na tento odkaz cenu trvalého kontraktu BTCUSDT o 14:00 (UTC) nasledujúceho dňa a zúčastnite sa na týždenných výzvach, kde môžete splniť rôzne úlohy a získať zlaté lístky.

Predpovedať cenu

Aktivity súťaže

Denná predpoveď ceny BTC: Táto aktivita vyzýva účastníkov, aby predpovedali cenu BTCUSDT Perpetual Contract každý deň o 14:00 (UTC) nasledujúceho dňa počas propagačného obdobia. Za každú presnú predpoveď môže účastník získať poukážku na 0,05 tokenu BTC.

Predpoveď ceny na Binance

Predpoveď ceny na Binance. Zdroj: binance.com

Týždenná výzva Tesla: Účastníci majú príležitosť získať tzv. zlaté lístky splnením rôznych úloh. Na konci každého týždňa sa vyberie jeden šťastný držiteľ zlatého lístka, ktorý vyhrá Tesla Model Y. Okrem toho sa 1 000 účastníkov, ktorí vlastnia aspoň jeden zlatý lístok, odmení poukážkou na zľavu z poplatku za obchodovanie v hodnote 5 USDT.

Čím väčší počet zlatých lístkov máte, tým je vaša šanca na výhru väčšia.

Úlohy na získanie zlatých lístkov

Ako zlaté lístky získať? Spôdobov je viacero.

Prvý obchod s futures: Dokončite svoj prvý obchod s futures (nákup alebo predaj) a získajte 1 zlatý lístok.

Denný objem obchodov s futures ≥ 10 000 USDT: Splňte tento denný objem a získajte 1 zlatý lístok denne.

Odporučenie priateľa: Pozvite svojho priateľa, aby dokončil svoj prvý obchod s futures, a získajte 1 zlatý lístok za každé úspešné odporúčanie.

Niet na čo čakať

Futures Ultimate Challenge od Binance Futures je výnimočnou príležitosťou pre obchodníkov zažiť vzrušenie z obchodovania, zatiaľ čo majú šancu získať cenné odmeny. Či už predpovedáte denné ceny BTC alebo sa zúčastňujete na týždenných výzvach, každá aktivita vám prináša možnosť vyhrať niečo výnimočné. Nezabudnite, že čím viac úloh splníte, tým vyššie sú vaše šance na výhru. Staňte sa súčasťou tejto vzrušujúcej výzvy a objavte svoj potenciál na Binance Futures.

TIP Chcem súťažiť o BTC a Teslu

Autor:
Henrieta Balázsová
Henrieta Balázsová

Vyštudovala psychológiu, no nakoniec jej učaroval svet marketingu. Na vlnách kreatívy surfuje od roku 2016. Venovala sa aj redaktorskej a editorskej činnosti pre viaceré redakcie.