Bitcoin mieri k 50 000 $.
Bitcoin mieri k 50 000 $. Zdroj: Shutterstock.com/Have a nice day Photo

Bitcoin potvrdil rastúce minimum a z krátkodobého hľadiska pokračuje v sideway pohybe. Tento pohyb by mal byť predzvesťou pokračujúceho rastúceho trendu. Medzitým dominancia stále zažíva prepad, ktorý istý čas ešte bude pretrvávať. Potvrdí sa to aj v prípade, že Bitcoin bude pokračovať v raste a alty ho budú nasledovať.

Z krátkodobého hľadiska cena smeruje na 51 000 $ a ostáva bullish. Súčasná sideway štruktúra zaznamenáva omnoho vyššie bullish objemy v porovnaní s bearish objemami. Navyše, ide len o otestovanie predošlej trojuholníkovej štruktúry, čo znamená tiež bullish signál. Teraz stačí už len počkať na preraz posledného maxima 48 000 $.

BItcoin mieri k 51 000 $
BItcoin mieri k 51 000 $. Zdroj: TradingView

Chceš nakúpiť a obchodovať kryptomeny? Burza Binance je aktuálne najlepšie hodnotenou burzou na svete s veľmi lacnými poplatkami za nákup. Vytvor si teraz účet cez náš >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Prečítaj si tiež – Bitcoin analýza – táto štruktúra naznačuje, že cena smeruje k hranici 50 000 $

Bitcoin mieri k 51 000 $

Napriek tomu, že z krátkodobého hľadiska sú objemy bullish, tak ich hodnoty sú z dlhodobého hľadiska stále nízke. Súčasný trend po dosiahnutí targetu preto môže zaznamenať prirodzenú korekciu. Okrem toho, zatiaľ nemôžeme hovoriť ani o náznaku porušenia viac ako ročnej štruktúry.

Z dlhodobého hľadiska Bitcoin pokračuje sideway medzi 29 000 $ a 69 000 $. Bez ohľadu na súčasnú štruktúru rastu by malo ísť o finálny flatový leg v rámci tohto dlhodobého pohybu. Či sa tak naozaj stane ukáže len čas. Ak však raz BTC z tejto štruktúry pôjde von, bude to super bullish signál.

Mohlo by ťa zaujímať – Bitcoin vs. Ethereum – ktorá kryptomena má lepší výkon a kam investovať

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre