Bitcoin pôjde pod 20 000
Bitcoin pôjde pod 20 000. Zdroj: Shutterstock.com/Maxx-Studio

Bitcoin sa aktuálne nachádza opäť v klesajúcom trende a cena rešpektovala rezistenciu patternu head and shoulders, ktorý zlyhal. Oscilácia okolo lokálneho bodu kontroly 21 174 $ pokračuje a cena sa pohybuje v sideway štruktúre. Dominancia medzitým klesla na súčasných 43,53 % v čase písania článku.

Objemy sa značne začínajú podobať tým z poslednej sideway štuktúry, ktorá trvala mesiac a nakoniec skončila prepadom cien. Podobne sa tak môže stať aj teraz. Cena bude pokračovať v sideway pohybe v rozmedzí 17 600 $ a 23 000 $. Podstatné bude sledovať nákupné objemy, ktoré sa musia navýšiť.

Head and shoulders zlyhal
Head and shoulders zlyhal. Zdroj: TradingView

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež: Bitcoinoví investori stratili rekordných 7,3 mld. $. Pokles môže pokračovať

Bitcoin nemá bullish objemy

Ak totižto nezačnú rásť bullish objemy, cena vytvorí ďalšiu korekciu. Dlhodobý support sledujeme na 12 000 $, kde sa vyskytujú obrovské transakčné objemy. Krátkodobý support sledujeme na 17 600 $. Je potrebné si uvedomiť, že z dlhodobého hľadiska od ATH cena stále nevytvorila ani jedno rastúce minimum.

Ak si zhrnieme súčasný stav ceny, najbližšie dni bude stále platiť, že sa bude pohybovať v spomínanej sideway štruktúre a zo strednodobého hľadiska existuje stále riziko uzatvorenia tejto štruktúry ďalšou korekciou. Ak cena vytvorí rastúce minimum, tak targetom bude 23 000 $.

Mohlo by ťa zaujímať: Tieto 3 altcoiny zaznamenali najväčšie straty v roku 2022

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance