Bitcoin pokračuje v korekcii na 37 000 $. Zdroj: Shutterstock.com/best time photos

Binance

Bitcoin opäť narazil na rezistenciu a vytvoril ďalšie klesajúce minimum aj maximum. Reverzia trendu je tak v nedohľadne a otázkou zostáva, na ktorom supporte sa zastaví prepad. Cena dokonca útočí na predošlé dlhodobé minimum. Zdá sa tak, že medvedia vlajka fungujúca od januára sa pomaly ale isto uzatvára.

Trhová cena prekonáva support niekoľko mesačnej medvedej vlajky a smeruje na hladinu supportu 37 000 $. Ďalšou oblasťou bude zóna okolo 35 000 $. Z dlhodobého hľadiska budeme sledovať kľúčový support okolo 29 000 $ až 30 000 $. Všetky pády na túto zónu alebo nižšie budú považované za vhodnú nákupnú zónu.

Bitcoin pokračuje v korekcii
Bitcoin pokračuje v korekcii. Zdroj: TradingView

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež: Bitcoin dosiahol 4 červené týždenné sviečky v rade – naposledy sa tak stalo v júni 2020

Bitcoin ukončuje vlajku

Minimum identifikujeme na základe reverzného patternu 123 bottom formation alebo na základe v-shape recovery. Nás však bude zaujímať skôr prerazenie súčasnej rezistencie z maxím korekcie, ktorá sa nachádza zhruba na 39 700 $ v čase písania článku a taktiež prerazenie posledného krátkodobého maxima, ktoré je momentálne na hladine 40 800 $.

Z krátkodobého hľadiska medvedí sentiment pokračuje a korekčný leg sa prehlbuje. Z dlhodobého hľadiska tak môžeme považovať nedávny plytký rast vo vlajke iba ako prirodzenú reakciu oproti predošlému poklesu. Dlhodobo ale ostávame stále bullish a cena dosahuje rastúce minimá.

Mohlo by ťa zaujímať: Burzy masívne strácajú zostatky – na trhu je stále viac hodlerov

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre