Konferencia Bitcoin 2022 Miami
Konferencia Bitcoin 2022 Miami. Zdroj: b.tc

Už dnes začína najväčšia svetová konferencia zameraná na najznámejšiu svetovú kryptomenu Bitcoin 2022. Toto významné podujatie sa odohrá v Miami a bude trvať až do 9. apríla. Čo všetko môžete očakávať?

Bitcoin Miami 2022

Konferencia je rozdelená 4 dní. Začiatok je nazvaný ako „Industry Day“, po ktorom bude nasledovať všeobecná konferencia trvajúca 2 dni a na záver sa dočkáme rôznych zaujímavých koncertov a vystúpení.

Rozdelenie podujatia na jednotlivé dni
Rozdelenie podujatia na jednotlivé dni. Zdroj: b.tc

Očakáva sa, že sa na podujatí zúčastní až 35 000 fanúšikov kryptomien. Je sa naozaj na čo tešiť, keďže medzi návštevníkmi budú aj rôzne významné mená zo sveta kryptomien.

Populárne osobnosti, ktoré sa zúčastni na konferencii Bitcoin 2022
Populárne osobnosti, ktoré sa zúčastnia na konferencii Bitcoin 2022. Zdroj: b.tc

Medzi hlavných rečníkov patrí populárny investor Kevin O’Leary, investor rizikového kapitálu Peter Thiel, ale aj prezident Salvádoru Nayib Bukele. Okrem iného účasť na konferencii potvrdil aj CEO MicroStrategy Michael Saylor, generálna riaditeľka Ark Invest, Cathie Woodová, a mnoho ďalších významných osobností.

Mohlo by ťa zaujímať: Proof-of-stake sa blíži míľovými krokmi – Ethereum ukončilo hlavné zasadnutie „AllCoreDevs“

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov. Návod ako kúpiť a obchodovať kryptomeny nájdeš v tomto článku.

Ako každoročne, tak aj teraz môžeme očakávať veľké a prekvapivé oznámenia. Na minuloročnej konferencii prezident Salvádoru Bukele oznámil, že predloží kongresu návrh zákona o legalizácii Bitcoinu ako zákonného platidla. Čo nasledovalo už všetci veľmi dobre vieme.

Miami je určite jedno z najatraktívnejších miest pre kryptomeny v USA. Veľkým fanúšikom Bitcoinu je aj starosta mesta Francis X. Suarez. Ten pred rokom súhlasil, že bude dostávať jednu zo svojich výplat v BTC. Mesto okrem iného disponuje aj vlastnou kryptomenou. Ide o tzv. MiamiCoin. Ľudia ho môžu vsádzať na generovanie výnosov do mestskej pokladnice.

V prípade, že žijete v USA alebo si jednoducho chcete urobiť výlet do Miami, nezabudnite navštíviť túto zaujímavú konferenciu. Lístky sa stále dajú zakúpiť na oficiálnej stránke podujatia.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre