Bitcoin a finálna kapitulácia.
Bitcoin a finálna kapitulácia. Zdroj: Shutterstock.com/Beautyimage

Bitcoin aktuálne za posledných 24 hodín mierne rastie, no opäť narážame na problém nízkych objemov na strane býkov. Zdá sa, že z krátkodobého hľadiska cena bude pokračovať v sideway štruktúre, v ktorej sa nachádza už zhruba 3 týždne. K uzatvoreniu by však malo dôjsť najneskôr v polovici júna.

Klesajúca rezistencia, ktorá pozostáva z lokálnych maxím, a horizontálny support na zóne okolo 28 000 $ sa neustále približujú a pravdepodobne sideway pohyb už nebude trvať dlho. Objemy sú minimálne, a preto zatiaľ nad reverziou trendu neuvažujeme a je potrebné brať do úvahy pokračovanie korekčnej štruktúry a finálnu kapituláciu.

Bitcoin a chýbajúce objemy
Bitcoin a chýbajúce objemy. Zdroj: TradingView

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež: Čo sa stane, keď sa vyťažia všetky bitcoiny?

Bitcoin a finálna kapitulácia

Finálna kapitulácia by nastala v prípade, že by Bitcoin zletel zo súčasnej sideway štruktúry opäť korekciou na nový support na týždenný indikátor MA200. Ten aktuálne predstavuje hladinu cca 22 200 $ a v čase rastie. V minulosti kontakt ceny s týmto indikátorom predstavoval koniec dlhodobých medvedích trendov.

Na druhej strane si ukážeme aj býčiu hladinu v prípade, že cena pôjde nahor. V prvom rade signál nastane vtedy, keď cena prekoná close cenou dennej sviečky rezistenciu v bode priesečníku na hladine cca 32 300 $. Target bude potom 38 000 $. Preraz a rast musí byť sprevádzaný objemami a tie, žiaľ, chýbajú.

Mohlo by ťa zaujímať: Bitcoin zlomil nový rekord – 9 červených týždenných sviečok v rade

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance