BInance opäť spúšta výber DOGE
BInance opäť spúšta výber DOGE. Zdroj: Shutterstock.com/Irina Budanova

Binance, jedna z najväčších svetových búrz s kryptomenami podľa denných objemov obchodovania, obnovila výbery kryptomeny DOGE. Stalo sa tak po systémovej poruche spôsobenej aktualizáciou peňaženky Dogecoin.

Burza v pondelok oficiálne oznámila, že opätovne spustila výbery Dogecoinu po tom, čo sa vyskytli veľké problémy, keď používatelia Binance nemohli vybrať Dogecoin 17 dní.

Okrem toho 1 634 používateľom na Binance boli odoslané staré transakcie z dôvodu konfliktu niekoľkých verzií peňaženky Dogecoin. Stalo sa to v dôsledku „kombinácie nepravdepodobných faktorov“ a nakoniec to ovplyvnilo iba Binance. Binance zdôraznila, že „žiadny subjekt nebol na vine“, keďže ani Binance, ani sieť Dogecoin nemali predchádzajúce znalosti o tomto probléme.

Si začínajúci alebo stredne pokročilý obchodník? V našej komunite traderov ti obchodovanie na burze pôjde ľahšie. V skupine nájdeš analýzy, denný update trhu, signály a, samozrejme, kompletné video návody od základov až po profesionálne obchodné systémy. Iba do konca tohto mesiaca v Black Friday 50 % zľave. 

»»»Chcem objednať členstvo v zľave!«««

Prečítaj si tiež – Top 3 spôsoby, ako pasívne zhodnocovať kryptomeny – Porovnanie, riziká a zhodnotenie

Musk sa vyjadril k problému s výberom DOGE

Generálny riaditeľ Tesly, Elon Musk, sa v utorok na twitteri vyjadril k problému s výberom DOGE spoločnosti Binance. Generálny riaditeľ Binance Changpeng Zhao hneď uviedol, že problém súvisí s najnovšou aktualizáciou peňaženky DOGE.

Dogecoin je kryptomena založená na meme, ktorá je čoraz populárnejšia odkedy Musk začal aktívne propagovať token na Twitteri v roku 2020. V čase písania tohto článku je DOGE 10. najväčšou kryptomenou s trhovou kapitalizáciou 28,3 miliárd dolárov.

DOGE/USD
DOGE/USD. Zdroj: CoinGecko

Mohlo by ťa zaujímať – Analýza BTC – cena vymazala pád za niekoľko hodín. Je to koniec korekcie?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre