Binance Cloud odhalený – Toto úplne mení pravidlá hry!

2

Viete ako zarobiť 4-5% mesačne?

Zúčastnite sa nášho webináru:

Burza Binance vznikla iba v roku 2017, no veľmi rýchlo sa z nej stalo najobľúbenejšie miesto pre obchodovanie kryptomien. Z trhu vytlačila velikánov ako Bittrex, Poloniex a zatiaľ čo väčšina zmenární mala počas bear marketu obrovské problémy, Binance si pre seba uchmatla viac než 50% celkového volume krypto trhu.

Nasledovalo úspešné spustenie obchodovania na páku, futures platformy a ďalších kvalitných obchodných služieb a dnes vám predstavujeme Binance Cloud – projekt, ktorý Binance posúva na úplne novú úroveň.

Článok na Bloombergu dokonca naznačuje, že najväčšia kryptoburza sa chystá konkurovať technologickým velikánom ako Amazon, Google a Microsoft. Binance Cloud je však namierený na úplne iných zákazníkov.

Nemáte ešte účet na Binance? Rozhodne si ho vytvorte! Trvá to iba pár minút a budete mať prístup k najväčšej obchodnej krypto-platforme na svete!

Návod na používanie burzy nájdete tu.

Čo je Binance Cloud a čo si od neho CZ sľubuje?

Burza Binance je v súčasnosti zďaleka najväčšia. Obchodné objemy na tejto platforme iba zriedkavo klesnú pod miliardu dolárov. Binance svojím zákazníkom dáva naozaj kvalitné služby a tie teraz cez svoj cloud ponúkne aj potenciálnym biznis partnerom. Vytvoriť burzu rozhodne nie je jednoduché. Nastaviť správne celú infraštruktúru a ochrániť peňaženky pred hackermi je iba malým čriepkom mozaiky.

Na burze musíte mať dostatočnú likviditu, aby sa nestalo, že vám niekto vykúpi celý orderbook a aby ľudia nečakali celé hodiny, kým budú môcť nakúpiť/predať kryptomeny.

Po novom nemusíte robiť nič z toho, čo sme práve spomenuli. Technológiu aj likviditu si môžete kúpiť od Binance. Môžete sa tak viac sústrediť na marketing, technickú podporu pre vašich zákazníkov a dodržiavanie zákonov / regulácií.

Môže vás zaujímať: Milionári vo veľkom hromadia cash – pripravujú sa na blížiacu krízu?

Binance Cloud je skutočný game changer a burza si od neho sľubuje veľmi veľa. Šéf Binance Changpeng Zhao v rozhovore pre Bloomberg povedal:

„Teoreticky môžeme komukoľvek umožniť, aby si vytvoril vlastnú zmenáreň. A dopyt po tejto službe je obrovský! Dokonca aj počas krypto-zimy v rokoch 2018 a 2019 každý deň vznikali stovky nových zmenární.“

CZ ďalej vyhlásil, že z Binance Cloudu očakáva poriadne zisky. V priebehu piatich rokov by mal tvoriť väčšinu ziskov spoločnosti. Binance aktuálne profituje hlavne z poplatkov za trading. Obchodná aktivita na burze sa však často mení. Binance Cloud podľa CZ vytvorí stálejší príjem pre firmu.

Ako Binance Cloud mení pravidlá hry?

Vytvoriť veľkú a kvalitnú burzu rozhodne nie je jednoduché. Binance Cloud výrazne znižuje náklady spojené so spustením a udržiavaním krypto-zmenárni v chode. Teoreticky by sme tak mali zaznamenať zrod množstva kvalitných malých a stredne veľkých búrz a zmenární, ktoré sa budú špecializovať prevažne na svoj región.

Očakávať môžeme zmenárne s výrazne nižšími poplatkami (keďže náklady na chod budú podstatne nižšie) a hlavne s vyššou bezpečnosťou. Hackeri sa nespočetne veľa krát pokúsili prekonať obranu burzy Binance, podarilo sa to však iba trikrát a nikdy sa im nepodarilo narobiť veľké škody.

Pre kryptomeny bude zrod nových kvalitných zmenárni rozhodne pozitívny. Kvalitnejšie služby totiž zvýšia dôveryhodnosť kryptomien a ľudia sa nebudú báť nakupovať či predávať.

Changpeng Zhao prezradil, že aktuálne už majú potvrdeného prvého zákazníka pre Binance Cloud a čoskoro by mohli pribudnúť ďalší štyria.

Čoskoro budeme streamovať! Pripojte sa a nenechajte si ujsť LIVE Trading 2.0

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
igi

Asi si to zakríkol, momentálne je binace neplánovane down, dúfame že nič vážne..