BTC je stále v korekcii
BTC je stále v korekcii. Zdroj: Shutterstock.com/Marc Bruxelle

BTC sa stále nachádza v korekcii a posledným prepadom to potvrdzuje. Znovu totižto cena rešpektovala MA21 na perióde 4H. Následne mierny prepad Bitcoinu stiahol so sebou aj altcoinový trh, čo sa prejavilo iba v miernom raste dominancie. Kde sa nachádza ďalší support hlavnej kryptomeny?

Bitcoin pokračuje v krátkodobej sideway štruktúre a pravdepodobne smeruje na nový support 44 000 $. Tento support je prvým targetom predchádzajúceho rastu z 29 000 $ na 53 000 $. Nachádza sa totižto na 38,2 % retracementu práve z tohto rastu. Navyše, posledné maximum vzniklo na point of control, čo taktiež potvrdzuje skôr medvedí scenár.

BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Prečítaj si tiež predošlú analýzu – Analýza BTC – korekcia nie je ukončená, ostávame však dlhodobo bullish

BTC stále v korekcii

Ďalší support sa nachádza na hladine 42 150 $, kde sa nachádza týždenná MA21. Zároveň nás zaujíma aj hodnota 41 000 $, ktorá v minulosti oddeľovala akumulačnú zónu od súčasného rastúceho trendu. Kľúčová supportná zóna je teda medzi 42 000 $ a 41 000 $. Ak cena vytvorí dlhodobé lokálne minimum niekde v tejto oblasti, pôjde o skvelú príležitosť na dokupovanie.

Na druhej strane však cena krátkodobo môže spadnúť aj pod tento support. Ak by sme tam spadli na dlhšie obdobie, tak na rast si ešte počkáme. Naopak, býčí target je na hladine 47 100 $, čo predstavuje hornú hranicu súčasnej sideway štruktúry. Objemy sú stále minimálne a teda v blízkej budúcnosti pravdepodobne dôjde k vyššej volatilite.

Mohlo by ťa zaujímať – Analýza BTC, ADA, LTC, UNI – nerozhodnosť Bitcoinu otvára dvere altom

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre