Sektor DeFi
DeFi. Zdroj: Shutterstock , Photon photo

DeFi je na vzostupe! A svedčí o tom aj nová významná spolupráca projektov AAVE, Sushi a ďalších so spoločnosťou CELO v hodnote 100 miliónov USD.

Môže ťa zaujímať: Celková uzamknutá hodnota v DeFi je na historickom maxime 157 mld. $

Čo ponúka CELO?

Ide o platformu dApp, čiže decentralizovanú aplikáciu, ktorá je zameraná na mobilné zariadenia. Najnovšia spolupráca môže tento projekt vystreliť do pomerne zaujímavých čísel. Aký majú plán? Hlavným cieľom projektu CELO je ukázať svetu reálne využitie sektoru DeFi. Spolupráca projektov, ako sú AAVE, Sushi, Curve či PoolTogether, jednoducho značí kvalitu.

Začiatočník? Nevadí! V našej VIP skupine sa okrem prvého nákupu kryptomien naučíš ziskovo obchodovať na burze a staneš sa profesionálnym obchodníkom. Čaká ťa viac ako 15 kurzov a 200 hodín vzdelávania. Navyše v rámci členstva získaš kompletný prístup k 50 analýzam a všetkým našim otvoreným obchodom. To všetko len od 40 EUR na mesiac. >>>Objednať VIP členstvo<<<

DeFi pre ľudí

Iniciatíva „DeFi pre ľudí“ prišla od viacerých popredných hráčov tohto odvetia kryptomien. Jednak už spomínané spoločnosti ako AAVE, Curve, Sushi a ďalší. Projekt bol taktiež doplnený o partnerov, ako sú napríklad ChainLink, Wapped.com a The Graph. Všetky tieto spoločnosti majú jeden jediný cieľ. Spopularizovať DeFi a sprístupniť tieto služby 6 miliardám ľuďom na tejto planéte. Má to však jednu podmienku. Musíte byť majiteľom smartfónu.

Zavedenie niektorých produktov tejto iniciatívy je už napríklad v obehu v rámci spoločnosti PoolTogether. Tá aktuálne ponúka 500 000 USD v rámci svojej lotérie. K téme sa vyjadril aj zakladateľ PoolTogether Leighton Cusak.

„Sporenie o výhry je jedným z najdôležitejších a najúčinnejších nástupných bodov do sporenia pre ľudí s nedostatočným prístupom k bankám.“

A práve preto je tu CELO. Tento projekt môže reálne uľahčiť prijatie kryptomien a sektoru DeFi.

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Páči sa vám tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdete na našom facebooku. Dajte nám like a dostávajte spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.