Shiba Inu rastie
Projekt Shiba Inu. Zdroj: Shutterstock, Vladimir Kazakov

Projekt Shiba Inu predstavuje veľkého konkurenta pre kráľa meme coinov DOGE. Zdá sa, že dopyt po tomto tokene neutícha a začína vzbudzovať záujem aj u veľkých hráčov.

Prečítaj si tiež: Analýza BTC – cena smeruje k rezistencii trojtýždňového flagu

Shiba Inu vzbudzuje záujem

Pred pár dňami informoval portál International Business Times, že anonymná veľryba počas štvrtka nakúpila 6 biliónov tokenov SHIB a následne pridala ďalších 276 miliárd! To je naozaj úctyhodné číslo.

Samozrejme, že takýto obrovský nákup ovplyvnil aj samotný cenový vývoj. Token SHIB zaznamenal v tomto čase nárast o 7 %. V čase písania tohto článku sa cena SHIB pohybovala na úrovni 0,00000803 USD.

SHIB/BUSD
SHIB/BUSD 30m TF. Zdroj: TradingView

Najzaujímavejšie na adrese veľryby, ktorá kupovala tokeny SHIB, je, že aktuálne sa podľa portálu whalestats v peňaženke veľryby nachádza presne nula tokenov Shiba Inu.

Môže ťa zaujímať: Salvádor s ďalším míľnikom – oficiálne spustil ťažbu BTC cez sopečnú energiu!

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Hlavný konkurent pre Dogecoin

Záujem o tento projekt začal výrazne rásť po tom, čo bol token SHIB pridaný na platformu eToro. Pred nedávnom sa záujem opäť naplno prejavil, keďže bola minca zaradená na platformu Coinbase Pro a WeBull. Bude naozaj zaujímavé sledovať tento projekt, hlavne v porovnaní so slabnúcim Dogecoinom.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
3 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre