Bitcoin počas celého apríla konsoliduje tesne pod svojím historickým maximom. A keď píšeme tesne, tak to myslíme naozaj vážne. Už niekoľko dní po sebe dosahuje hodnoty cca 1-3% pod ATH. Po prekoročení hladiny 60 000 dolárov padla posledná veľká rezistencia a väčšina analytikov zastáva názor, že ďalší veľký pohyb už pôjde do nepreskúmaného teritória nad 61 750 dolárov.

1D BTC/USD - Bitstamp
1D BTC/USD – Bitstamp

Dosiahne podľa vás Bitcoin tento týždeń nové historické maximum?

View Results

Loading ... Loading ...

Čo by mohlo Bitcoin vystreliť na nové historické maximum?

Bitcoinu už chýba iba jediné. Impulz, ktorý ho pošle hore. Veľkí hráči a inštitucionálni investori sú teraz spokojní. Majú (možno) poslednú šancu nakúpiť za aktuálne ceny a nikto nechce trh posunúť vyššie, kým nemá poriadne nakúpené.

Ak ešte nemáte účet na Coinbase, tak tu je návod, ako získať bonus 10 dolárov v Bitcoinoch za prvý nákup.

>>>Vytvoriť účet na Coinbase<<<

Avšak jeden taký bullish impulz možno príde už zajtra. Americkú kryptoburzu Coinbase totiž 14.4.2021 čaká vstup na NASDAQ. Akcie Coinbasu budú verejne obchodovateľné na jednej z najväčších zmenární na svete a všetko nasvedčuje tomu, že pôjde o jeden z najúspešnejších vstupov histórie. Insider info. z privátneho predaja akcií ukazujú, že kapitalizácia firmy sa odhaduje na viac než 150 miliárd dolárov.

Tak veľkolepý vstup jednej z najväčších kryptomenových firiem do klasického finančného sveta opäť raz strhne pozornosť investorov ku kryptomenám, ako to bolo vo februári, keď Tesla ohlásila nákup za 1,5 miliardy.

Bitcoin teraz vyzerá naozaj dobre, ale Ethereum má podľa Scotta Melkera ešte väčší potenciál. Očakáva, že v roku 2021 spraví väčší ziska  dosiahne cenu 10 000 dolárov. Rozhovor s ním nájdete tu:

Ethereum dosiahne $10 000 v roku 2021 a spraví väčšie zisky, ako Bitcoin – tvrdí Scott Melker

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance