coinbase navod 10$ zdarma

Kryptomeny sú fenomén doby. Ide o revolučnú technológiu, začínajúci trh, na ktorom je možné pekne zarobiť. Bitcoin za posledný rok vyrástol o 400 % a niektoré kryptomeny zaznamenali aj viac než 1000% zisky.

“Keby som bol býval nakúpil, mal by som teraz milióny.” Ozýva sa v poslednej dobe. Je síce pravda, že výsledky z minulosti nutne nezaisťujú rovnaké zisky aj o rok, ale Bitcoin v posledných mesiacoch dokázal, že tak skoro neprestane rásť.

Nakupujte kryptomeny na Coinbase a získajte 8€ ako bonus

Dobrou správou je, že existuje jednoduchý spôsob, ako nakúpiť Bitcoin, Ethereum, Litecoin a ďalšie kryptomeny bez zbytočne veľkých poplatkov a ak budete nasledovať náš návod, za prvý nákup nad 80€ získate 8€ (10$) v Bitcoine zdarma.

  1. Vytvorte si účet na zmenárni Coinbase
  2. Verifikujte si ho pomocou občianskeho preukazu alebo iného dokumentu
  3. Nakúpte aspoň za 80€

Následne dostanete zdarma 8€ v BTC. Okamžite tak budete 10% v zisku! Navyše, získate skvelú platformu, na ktorej môžete nakupovať či predávať množstvo kvalitných kryptomien.

>>>Link na vytvorenie účtu<<<

Ak chcete začať s kryptomenami, je dôležité nespraviť žiadnu chybu. Odporúčame vytvoriť si účet podľa nášho návodu a môžete si byť istí že všetko prebehne v poriadku.

Návod na desktop/notebook:

Coinbase

Návod pre mobil:

Coinbase.com [TUTORIÁL]

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
5 2 votes
Article Rating
3 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Waves

Ahojte.. raz davno som si kupil waves a mal som na konte 118 kusov. Ked sa teraz prihlasim na wavesplatform nic tam neni, ani kus. Ked dam adresu do waves explorer tak tam ich ukazuje. Ako sa dostanem k mojim wavesom viete poradit? Dakujem

nstrdms

Nemas ich nahodou locknute na staking? Alebo in da open order? Pozri si wallet kde uzazuje kolko ich mas niekde v locku.

Miro

Prečo zmizol článok o wynaut a token meowth a farmárcení a veľkých odmenách za farmarcenie???