NÁVOD ako kúpiť Bitcoin bezpečne a získať zdarma 8€

Pre začiatočníkov Burza Coinbase
Burza Coinbase. Zdroj: Shutterstock.com/rafapress
BITmarkets BITmarkets

Kryptomeny sú fenomén doby. Ide o revolučnú technológiu, začínajúci trh, na ktorom je možné pekne zarobiť. Bitcoin za posledný rok vyrástol o 400 % a niektoré kryptomeny zaznamenali aj viac než 1000% zisky.

“Keby som bol býval nakúpil, mal by som teraz milióny.” Ozýva sa v poslednej dobe. Je síce pravda, že výsledky z minulosti nutne nezaisťujú rovnaké zisky aj o rok, ale Bitcoin v posledných mesiacoch dokázal, že tak skoro neprestane rásť.

Nakupujte kryptomeny na Coinbase a získajte 8€ ako bonus

Dobrou správou je, že existuje jednoduchý spôsob, ako nakúpiť Bitcoin, Ethereum, Litecoin a ďalšie kryptomeny bez zbytočne veľkých poplatkov a ak budete nasledovať náš návod, za prvý nákup nad 80€ získate 8€ (10$) v Bitcoine zdarma.

  1. Vytvorte si účet na zmenárni Coinbase
  2. Verifikujte si ho pomocou občianskeho preukazu alebo iného dokumentu
  3. Nakúpte aspoň za 80€

Následne dostanete zdarma 8€ v BTC. Okamžite tak budete 10% v zisku! Navyše, získate skvelú platformu, na ktorej môžete nakupovať či predávať množstvo kvalitných kryptomien.

>>>Link na vytvorenie účtu<<<

Ak chcete začať s kryptomenami, je dôležité nespraviť žiadnu chybu. Odporúčame vytvoriť si účet podľa nášho návodu a môžete si byť istí že všetko prebehne v poriadku.

Návod na desktop/notebook:

https://kryptomagazin.sk/coinbase/

Návod pre mobil:

Coinbase.com [TUTORIÁL]

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY: