[ANALÝZA] Obrovská šanca Dashu! Oplatí sa nakúpiť?

1

Aj altcoiny sa celkovo snažia dvíhať UP podľa toho, ako im to Bitcoin dovolí. Aktuálna situácia na všetkých altcoinoch je veľmi neistá a čaká sa na veľkých hráčov až vstúpia do hry. Opäť má veľa altov relatívne pekné štruktúry na nízkych i vysokých časových rámcoch, ale čaká sa, či whales ukážu push nahor alebo pôjdu opäť na nižšie minimá. Dnes sa pozrieme na DASH v páre s Bitcoinom.

DASH/BTC – denný graf

Dash, [ANALÝZA] Obrovská šanca Dashu! Oplatí sa nakúpiť?
DASH/BTC – denný graf

Dash na dennom grafe na konci obrieho klesajúceho klinu. Aktuálne konsoliduje v pomerne úzkom rangu už 17 dní. Pokiaľ nedôjde k prerazeniu aktuálneho low dole a príde break-out rezistencia trendovej linky, mal by sa dvíhať do červených liniek na grafe. Môžeme si všimnúť, ako objemy s klesajúcou cenou tiež klesajú. To za normálnych okolností značí, že predávajúcim dochádza sila a v kombinácii s cenovou formáciou by mali bulls vstúpiť do hry a prevziať aspoň na chvíľu kontrolu nad trhom.

Páčia sa vám tieto analýzy? Analýzy v tomto článku sú iba kratučkou ukážkou našej každodennej práce v rámci signálneho produktu u nás v Crypto Kingdom. Na našej platforme vám denne prinášame najziskovejšie signály v Českej republike a na Slovensku (priemer 20 % na signál), prehľady trhu pre obchodníkov a vzdelanie v oblasti tradingu. 

DASH/BTC – 4h graf

Dash, [ANALÝZA] Obrovská šanca Dashu! Oplatí sa nakúpiť?
DASH/BTC – 4h graf

Na 4h grafe máme jasne stanovenú podlahu (support) a jasne stanovený strop (rezistencia). Ak nechceme riskovať, čo určite neodporúčam, tak sa pravdepodobne oplatí počkať si na prerazenie jednej z týchto úrovní a vstupovať až po prerazení. Ak by sme vstupovali na break-out obrieho klesajúceho klinu, tak budeme mať síce lepší stoploss a lepší Risk Reward Ratio. Pravdepodobnosť úspešného obchodu sa však rapídne zníži, pretože nad sebou budeme mať ešte veľmi silnú rezistenciu 9 546 – 9 666 sats. Vstup po break-oute tejto rezistencie bude oveľa konzervatívnejší a stoploss nemusí byť až pod zeleným supportom. Môžeme si ho ale prispôsobiť situácii, ktorá môže nastať.

Tento mesiac sme uzavreli veľa ziskových signálov, vypracovali pre našich členov už vyše 130 analýz a poskytli veľa kvalitného vzdelania v rámci obchodovania, práci s grafmi a psychológii tradingu. Chceli by ste tiež taký servis? Pridať sa k nám môžete TU.

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Crypto Kingdom Trading.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
michal

no neviem RSI je slabe