[ANALÝZA] Nezničiteľný Bitcoin! – Aká je šanca že pôjde na 10 000 USD?

BITmarkets BITmarkets

Ahojte traderi! V tomto videu som si pre vás pripravil update celého trhu. Postupne sa teda pozrieme na Bitcoin, dominanciu, kapitalizáciu, high cap. altcoiny a low cap altcoiny.

Video analýzu začneme Bitcoinom, ktoré momentálne konsoliduje. Stále sú v hre 2 scenáre a to je konsolidácia vo forme trianglu, alebo konsolidácia vo forme ABC korekcie. Graf kapitalizácie vyzerá veľmi podobne, ako graf Bitcoinu. Taktiež sme došli na momentálne HIGH a musíme počítať s menším spomalením. Rovnako ako pri Bitcoine, tak aj pri kapitalizácii je napriek korekcii hlavný trend smerom UP!

Altcoiny sa nám delia na 2 skupiny. Veľké alty voči USD sú taktiež v menšej korekcii. Avšak lowcap altcoiny voči Bitcoinu zažívajú zelené dni. Ono sa ani niet čomu čudovať. Väčšina malých altov za posledné 1-2 mesiace klesla o 50-60%, takže rast je na mieste. Navyše, z hľadiska cyklickosti trhu po raste Bitcoinu a high cap altcoinov došlo konečne aj na túto skupinku mincí.

Čo čítať ďalej?

[NÁZOR] Prečo to USA s obmedzovaním Huawei totálne po*rali a teraz na to doplatia


Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na Facebooku.

Ako použiť túto analýzu ?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať.
Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na Facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
TAGY: