craig wright

Potom, čo Craig Wright, samozvaný Satoshi Nakamoto, čelil obrovskému odporu krypto komunity, prichádza zvrat a cena Bitcoinu SV vyskočila o 90 %.

Neslávne známa postava zo sveta kryptomien “docielila svoje”. Americký úrad pre autorské práva ho uznal tvorcom Bitcoinu.

Avšak, ako reportoval U.Today, je to tak trochu bezvýznamné víťazstvo, vzhľadom na to, že ide iba o registráciu autorských práv, ktoré by nemali byť zamieňané s udelením autorských práv. Ide o to, že americký úrad pre ochranu autorských práv neskúma platnosť podaní.

Mylná predstava

Wright teda nijak nepreukázal, že je skutočným Satoshim. Podanie registrácie autorských práv neznamená, že Wright bude vlastníkom Bitcoin Whitepaperu.

Podľa Wikipedie je registrácia autorských práv často zamieňaná s udeľovaním autorských práv. Stručne povedané, môžete si zaregistrovať, čo chcete…

Bitcoin SV aj tak raketovo stúpa

Aj takáto bezvýznamná registrácia v podstate stačilo na to, aby cena Bitcoinu SV dnes posilnila o 90 percent (v dobe písania článku 58 %). Trhová kapitalizácia BSV presiahla 2 miliardy dolárov. V súčasnej dobe na Kmcap okupuje 12. miesto.

kmcap

Čo čítať ďalej?

Do Bitcoinu investoval v dvanástich – teraz je z neho milionár a upozorňuje na problémy tejto kryptomeny

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Dariusz.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
2 Komentáre
najstaršie
najnovšie Najviac hodnotené
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Chose
Chose
3 roky dozadu

šašovy sponzorovanemu centrálnymi bankami ide iba o jediné a to nie iba btc potopiť ale celé krypto .to tu samozrejme nemá čo robiť keď tu majú toľké roky tak krásne zaužívaný systém na zadlžovanie a zotrocovsnie celých kontinentov.. nebral by som to na ľahkú váhu ako sa hovorí keď máš ukol veľkú rozdiel si ho na malé časti ..

fu*ktoshi
fu*ktoshi
3 roky dozadu
Odpovedal na komentár od  Chose

co hůř,jen se ukazuje,že když na to máš tak si “pravdu” koupíš…