Analýza ETH – Update na novú verziu môže vyvolať rast až na ATH!

0

Altcoin Ethereum patril počas celých rokov 2018 a 2019 k menej výrazným highcap minciam. Dokonca istú dobu bol podľa kapitalizácie až na 3. mieste za BTC a XRP. Začarovaný kruh neskončil ani v priebehu prvej polovice roka 2020. Konsolidácia na dne síce naznačovala možné otočenie trendu a začiatok nového bullish cyklu. Okrem hromady bullish analýz a čakania na fundamenty sme nič zvláštne v podaní ETH nevideli.

Rozhýbanie na trhu došlo až po oznámení spustenia prvej testovacej verzie ETH 2.0. Cena okamžite do 2 dní od oznámenia tejto dôležitej akcie začala rásť. Z lokálneho dna, kedy sa ETH obchodovalo za 100 USD aktuálne útočí na 400 USD. Nie je veľmi ďaleko k 400 % zhodnoteniu. Bude však bullish trend ďalej pokračovať?

ETH 2.0 to môže rozhodnúť

Nový update ETH verzie je jeden z najviac sledovaných fundamentov za posledné obdobie. Dokonca ani burza Binance so svojím BNB tokenom nezažíva až taký veľký hyip. Je tu však jeden problém. Všetky vyjadrenia o možnom spustení ETH 2.0 boli doteraz len nezmyselné frázy. Žiadny update doteraz neprebehol! Všetko sa zmenilo počas tohto mesiaca. Skupina vývojárov ohlásila prvý skúšobný test, ktorý sa bude konať v auguste. Pokiaľ všetko pôjde podľa plánov, tak prechod na novú verziu by mohol byť realizovaný ešte počas tohto roka. Dôležitý ani tak nie je fakt, že sa blíži update na 2.0, ale to, že sa vôbec niečo robí. Po 2 rokoch čakania sa tak s veľkou pravdepodobnosťou už konečne dočkáme zatiaľ prvej 2.0 test verzie. Keďže ide o silnú fundamentálnu udalosť, dá sa očakávať, že budú aj na grafe zaujímavé pohyby.

Technická analýza a rast na ATH?

ETH, Analýza ETH – Update na novú verziu môže vyvolať rast až na ATH!

Z pohľadu technickej analýzy sa pomaly plazíme k 400 USD. Keďže prišiel break out pohyb silnej rezistencie, tak momentálne nebráni ETH nič v ceste až na ATH. Nemyslím si však, že na sa túto úroveň dostane hneď.

Na 4H grafe nás na základe Elliot wave analýzy čaká pokračovanie bullish trendu, kedy ešte počas tohto mesiaca sa môže ETH dostať nad 350 USD. Ideme si pre zisky?

Autorom týchto analýz je Ľuboš z projektu Bitcoin Skupina. Spojili sme sa s trading11.com a vytvorili spoločné členstvo, ktoré v oblasti obchodovania na burze nemá na česko-slovenskej scéne konkurenciu. Viac informácií získaš na tomto odkaze.

Využite 20 % zľavu na kurz v predpredaji a skombinujte ju s týmto zľavovým kupónom.

VST25

Tento kupón má desať použití
ZĽAVA 25%
na všetky produkty v našej Vysokej Škole Tradingu
platí na ČLENSTVO aj KURZ

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie na nákup či predaj. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre