BTC pokračuje v raste. Zdroj: Shutterstock.com/SPF

BTC pokračuje v rastúcom trende a namiesto harmonického patternu sa vytvorilo dvojité dno na supporte. Cena stále nevytvorila počas celého rastu klesajúce dlhodobé minimum. Trhová cena útočí na hladinu rezistencie 50 500 $ a pravdepodobne budeme dosahovať vyššie lokálne maximum.

Bitcoin práve bojuje s rezistenciou 50 500 $ a ak sa mu podarí ju prekonať, ďalší býčí target sa bude nachádzať na hladine 53 500 $. Najbližší support sa nachádza práve na hladine dvojitého dna, kde vznikli posledné minimá a to na hodnote 46 500 $.

BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView
BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

Takéto analýzy sa môžeš aj sám naučiť a sám robiť v našej VIP skupine. Naši profesionálni traderi pre teba pripravili 15 kurzov, kde nájdeš viac ako 200 video tutoriálov. Zároveň sú súčasťou členstva aj denné náhľady trhu od našich traderov, analýzy a signály. >>>Chcem kúpiť VIP členstvo<<<.

Prečítaj si taktiež – Analýza BTC – dominancia klesá a cena pokračuje v sideway štruktúre

BTC obracia sentiment

Najviac medvedí scenár ostáva s targetom na 42 500 $, avšak tam sa cena zatiaľ neuberá. Ide o prvý target na 38,2 % retracementu predchádzajúceho rastúceho klinu. Ak by cena neprekonala 50 500 $, je pravdepodobné, že by cena išla minimálne do sideway štruktúry. Target po kline by však mal byť dosiahnutý oveľa skôr, no cena, naopak, indikuje silu na strane býkov.

StormGain

Objemy počas rastúceho legu predstavujú vyššie hodnoty v porovnaní s posledným poklesom, čo je taktiež bullish signál. RSI medzitým stále vytvára pohyby medzi supportom 38 bodov a rezsitenciou 70 bodov. Práve na tejto rezistencii sa teraz nachádzame. Je tak možné, že krátkodobo sa môžeme na hladine 50 500 $ zastaviť a až následne pokračovať v raste.

Mohlo by ťa zaujímať – Bitcoinové rezervy burzy Coinbase klesli na úroveň z roku 2017

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Páči sa vám tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdete na našom facebooku. Dajte nám like a dostávajte spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.