AXS tvorí reverzný pattern
AXS tvorí reverzný pattern. Zdroj: Shutterstock.com/moxumbic

AXS sa rovnako ako mnoho altcoinov odrazil od supportu a vytvoril rastúci leg. Tento leg však nedokázal zatiaľ preraziť posledné maximum. Reverzia trendu tak nie je potvrdená, aj keď sa formuje potenciálny 123 bottom formation pattern. Navyše, posledné minimum sa vytvorilo na kľúčovom supporte, čím šance na ukončenie korekcie rastú.

Cena musí prekonať posledné maximum v bode 2 na hladine 145 $ a až vtedy bude rastúci trend potvrdený. Dovtedy je možné, že cena bude vytvárať akumulačnú zónu sideway. Kľúčové však je udržať dvojité dno na hladine okolo point of control. Z krátkodobého hľadiska tak cena pokračuje bokom s potenciálom reverzie trendu na rastúci.

AXS/USD 4H
AXS/USD 4H. Zdroj: TradingView

Si začínajúci alebo stredne pokročilý obchodník? V našej komunite traderov ti obchodovanie na burze pôjde ľahšie. V skupine nájdeš analýzy, denný update trhu, signály a, samozrejme, kompletné video návody od základov až po profesionálne obchodné systémy. Iba do konca tohto mesiaca v Black Friday 50 % zľave. 

»»»Chcem objednať členstvo v zľave!«««

Mohlo by ťa zaujímať – Analýza BNB – cena čoskoro uzavrie triangel. Zaútočí na nové ATH?

AXS je v dlhodobom rastúcom trende

Z dlhodobého hľadiska cena nezaznamenala otočenie trendu a rastúci trend je stále aktuálny. Cena totižto dosahuje dlhodobé vyššie minimá aj maximá. Výnimkou nie je ani súčasná situácia, kde dokonca support potenciálneho 123 bottom formation predstavuje support celej bočnej štruktúry platnej od začiatku októbra.

Objemy sa krátkodobo zvýšili a ide tak o ďalší býčí signál na cenovom grafe, aj keď len krátkodobý. Okolo AXS je pomerne slušný hype a je pravdepodobné, že ak trh začne znovu rásť, tak cena tokenu dosiahne nové ATH.

Prečítaj si tiež – Analýza SHIB – cena uzatvára mesačný pattern. Aký je pravdepodobný scenár?