Nový decentralizovaný ekosystém Alf Protocol
Nový decentralizovaný ekosystém Alf Protocol. Zdroj: Google

Poznáte projekt Alf Protocol? Ide o nový decentralizovaný finančný ekosystém zo sektoru DeFi, ktorého cieľom je poskytovanie likvidity. Ekosystém pracuje na vysoko výkonnom blockchaine Solana.

Alf Protocol na Solane

Tento novovzniknutý ekosystém plánuje výrazne zasiahnuť do diania v oblasti riadenia likvidity na blockchaine Solana. Projekt disponuje množstvom decentralizovaných možností a jednotným ovládacím panelom. Používatelia budú môcť hospodáriť s výnosmi zo svojej likvidity a zároveň sledovať ukazovatele protokolu v reálnom čase.

Prečítaj si tiež: Varovanie pred novým podvodom s krypto bankomatmi! Ako podvod prebieha?

Chceš nakúpiť a obchodovať kryptomeny? Burza Binance je aktuálne najlepšie hodnotenou burzou na svete s veľmi lacnými poplatkami za nákup. Vytvor si teraz účet cez náš >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Najdôležitejším bodom je, samozrejme, možnosť sledovania výšky celkovej uzamknutej hodnoty aktív, ktoré sú uzamknuté v jednotlivých protokoloch. Taktiež bude k dispozícii aj evidencia všetkých aktívnych dlžníkov v ekosystéme Alf Protocol. Klienti budú môcť vidieť aj jednotlivých poskytovateľov likvidity, ktorí svoje prostriedky vložili do protokolov, ktoré pracujú na blockchaine Solana. Spoľahlivosť, zdravie a výkonnosť ekosystému sú založené na pomere medzi veriteľmi a dlžníkmi, takže prostredníctvom protokolu bude možné všetky negatívne procesy odhaliť už na začiatku.

Všetky hlavné protokoly DeFi, pooly likvidity s najvyššími percentuálnymi výnosmi (APY), obľúbené obchodné páry – toto všetko budú mať používatelia k dispozícii na novom ekosystéme Alf Protocol. Ak sa rozhodnete pre konkrétny pool, budete si môcť skontrolovať APY, dĺžku stakingového programu, poplatky za vklady a výbery a taktiež aktuálny počet účastníkov v poole.

Ovládací panel pre pákové aj nepákové opcie

Používatelia protokolu Alf budú môcť využívať prístup k pákovým a nepákovým možnostiam hospodárenia.

Režim opcií s pákovým efektom ponúka možnosť použitia až 200-násobného pákového efektu. To je možné najmä vďaka extrémne rýchlemu a efektívnemu blockchainu Solana, ktorý dokáže vygenerovať až 65 000 TPS za nízke poplatky.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre