PrimeXBT Convesting
PrimeXBT Convesting, zdroj: PrimeXBT.com

PrimeXBT ponúka zaujímavú možnosť kopírovať obchody iných traderov. Všetko je pomerne jednoduché a na pár kliknutí. Dokonca PrimeXBT po nikom nevyžaduje KYC overenie, takže všetko je anonymné. V tomto návode sa pozrieme ako pracovať s PrimeXBT convesting.

Na úvod odporúčame založiť si účet cez náš link s 40 % doživotnou zľavou na všetky služby. Pokiaľ si tu úplne nový, tak určite rovnako odporúčame pozrieť náš kompletný návod na burzu PrimeXBT. Nájdeš tam všetko. Od založenia účtu až po vklad na burzu.

Keď máme vklad zrealizovaný, môžeme ísť do samotnej sekcie Convesting, ktorú nájdeme v menu.

PrimeXBT Convesting návod
PrimeXBT Convesting návod, zdroj: primeXBT.com

Teraz v okne nájdeme niekoľko stratégií, na ktoré sa môžeme pripojiť. Ešte než začneme, tak si poďme vysvetliť, čo nájdeme v ľavom menu a ako narábať s týmto produktom.

Môže ťa zaujímať: Takýto pasívny príjem nikde inde nenájdete – Burza Binance ponúka až do 40 % p.a.

Ako pracovať s PrimeXBT Convesting?

Treba podotknúť, že obchodovanie na burze je veľmi rizikové, nehovoriac o tom, ak vám obchoduje s vaším kapitálom niekto cudzí. Áno, je pravda, že nie každý má čas na trading a neovláda tak dobré obchodovanie na burze. Práve preto tu ale máme fondy, alebo spôsoby ako kopírovať ostatných traderov. Je potrebné však urobiť dopredu poriadny rozbor danej stratégie a najlepšie aj nejaký čas sledovať výkon a až potom investovať. Nezabúdajme, že nikto nechce stratiť ťažko zarobené peniaze.

Späť ale k návodu. Čo teda nájdeme v ľavom menu a ako sa tu vyznať:

Rating: zoznam všetkých stratégií, ktoré môžeme kopírovať. Rating posudzuje rôzne faktory. Dokonca sami si môžeme vybrať, podľa čoho chceme usporiadať dané stratégie. Môžeme si stratégie usporiadať podľa zisku, objemov, alebo ratingu. Práve posledný menovaný rating zohľadňuje niekoľko faktorov a pomáha nám zistiť, či je stratégia dobrá alebo mal trader iba šťastie a ziskový v skutočnosti nie je.

Portfólio: Tu nájdeme všetky naše otvorené a zatvorené stratégie; kde máme alebo sme mali peniaze. Dokonca tu môžeme manažovať svoje peniaze v daných stratégiách.

My strategies: Tu si môžeme vytvoriť vlastné stratégie. Samozrejme, odporúčame iba skúsených obchodníkom, ktorí majú kapitál niekoľko tisíc eur a vedia dobre obchodovať. Inak v tom nevidím žiadny zmysel.

Yield account a My COV: Ide o dve nové sekcie, ktoré prakticky ešte len vznikajú. Súvisia sa PrimeXBT mincou COV. Pravdepodobne pôjde o staking tejto mince, ktorá bude spustená v blízkej dobe. Náš tím ešte začiatkom tohto roka požiadal o vstup do stakingu. Zatiaľ sa nám ale nikto neozval, takže čakáme na túto službu, aby sme mohli zhodnotiť.

Začni obchodovať na burze už teraz. Cez náš link získaš automaticky bezkonkurenčnú 40 % doživotnú zľavu na obchodovanie.

»»Chcem získať zľavu!!!«««

Ako sa pripojiť?

Opäť sa musíme vrátiť do sekcie rating, kde pri každej stratégii máme možnosť follow. Samozrejme, pred kopírovaním obchodu musíme mať na burze PrimeXBT nejaký ten kapitál. Ako na to sa dozviete v tomto článku.

Vklad do stratégie
Vklad do stratégie, zdroj: primeXBT.com

Teraz si vyberieme, koľko chceme do stratégie vložiť a pozrieme si poplatky, aké máme. Dáme akceptovať podmienky a vložíme kapitál do stratégie. Následne ju môžeme sledovať ako sa jej darí v sekcií moje portfólio.

Prečítaj si aj: Návod na burzu PrimeXBT

Poplatky za službu

Pri kopírovaní traderov máme rôzne poplatky. Ide o podiel na zisku, ktorý prípadne burze, resp. samotnému tvorcovi stratégie. Investorovi ide približne 65 až 75 % zisku. Záleží od výšky vkladu. Zvyšok si delí burza a poskytovateľ stratégie.

Tabuľka poplatkov
Tabuľka poplatkov, zdroj: primeXBT.com

Záver

Copy trading je pomerne vysoko rizikový inštrument. Je potrebné si dobre zvážiť, do akej stratégie vložíme peniaze. V opačnom prípade o ne veľmi ľahko môžeme prísť.

Začni obchodovať na burze už teraz. Cez náš link získaš automaticky bezkonkurenčnú 40 % doživotnú zľavu na obchodovanie.

»»Chcem získať zľavu!!!«««

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre