Ethereum pôjde na 6000 USD
Ethereum pôjde na 6000 USD, zdroj: shutterstock.com/Autor: Overearth

Ethereum, jedna z najznámejších mainstreamových kryptomien ako BTC, XRP, LTC a XMR, je tento rok suverénne najziskovejšia a najviac výrazná kryptomena v oblasti zmien a inovácií. Tento trend by mohol pokračovať aj v závere tohto roka.

Ethereum má za sebou tento rok obrovské množstvo zmien. Ďalšie ešte prídu dokonca už počas tohto mesiaca. 27. 10. 2021 by mal nastať Altair update. Ten prinesie veľkú zmenu na Beacon Chaine. Hlavný cieľ je úplný prechod na novú staking verziu ETH 2.0.

Viac o novom update sa dočítaš v tomto článku: Na Ethereu sa blíži koniec ťažby – Poznáme dátum ďalšej aktualizácie!

Bude bullish trend pokračovať?!

Kryptomeny sa naďalej nachádzajú v bullish trende. A to znamená jediné – sastie úplne všetko, dokonca aj kryptomeny bez fundamentov. O to lepší potenciál majú práve kryptomeny ako Ethereum, kde rozvoj vidno prakticky vo všetkých sektoroch, o ktoré sa Ethereum stará. Bez Etherea by nebola väčšina kryptomien a pravdepodobne ani DeFi svet. Možno by sa vymyslelo niečo iné, ale je otázne, do akej miery by to bolo také revolučné.

Pravda, Ethereum má aj veľké nevýhody ako sú napr. poplatky či vyťaženosť siete. Ale práve veľký rozmach celého ekosystému siete ETH vynahradil prakticky všetky nevýhody, ktoré druhá najväčšia kryptomena má.

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Nikto nechce predávať Ethereum

Ethereum mince
Ethereum mince, zdroj: CryptoQuant

Ďalší zaujímavý faktor je nízky záujem o predaj Etherea. Väčšina mincí sa aktuálne nachádza na peňaženkách mimo búrz a mimo live obchodovania. Toto číslo sa ale stále zvyšuje. Hodleri tak majú vysokú dôveru v druhú najväčšiu kryptomenu a nechystajú sa zatiaľ predávať, prípadne špekulatívne obchodovať. Naopak, záujem o nákup výrazne narastá a aj to môže byť hlavným faktorov, ktorý poháňa cenu ETH smerom hore.

Prečítaj si aj: Stablecoin Cardana, ktorý je krytý zlatom, vstupuje do hry!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre