áno bitcoin pad husenkova draha cena 10 000 $

Bitcoin za posledné dva mesiace predviedol naozaj šialenú jazdu, no v decembri to môže byť ešte bláznivejšie. V hre sú totiž tri faktory, kvôli ktorým by sme v prvých dňoch posledného mesiaca tohto roka mohli zaznamenať rekordnú volatilitu tejto kryptomeny. Všetky pritom súvisia hlavne s uzatvorením weekly a monthly sviece.

Uzavretie Weekly a Monthly sviece skokovo zvýši volatilitu Bitcoinu

Weekly svieca sa uzavrie už dnes okolo druhej ráno, a pôjde o prvú červenú sviečku od septembra. Ak Bitcoin v nasledujúcich hodinách neprekoná hladinu 18 450 $, skončí sedem-týždňový nepretržitý rast.

Ešte zaujímavejší však bude monthly close. Ak zajtra nepríde totálna apokalypsa, dočkáme sa najvyššieho uzavretia mesiaca v histórii. Maximum je momentálne na úrovni 13 791 $. Aby sme ju podliezli, Bitcoin by musel klesnúť o 4000 $.

Predpokladáme, že volatilita Bitcoinu potom poriadne stúpne.

Bitcoin volatilita
Bitcoin volatilita v Novembri 2020

Existujú tri kľúčové faktory, ktoré by mohli spôsobiť nárast volatility na trhu s BTC.

  • Celková neistota na trhu s kryptomenami po historickom raste
  • Rekordná obchodná aktivita na trhu s Bitcoin Futures derivátmi
  • Prekúpený Bitcoin na weekly grafe

Väčšina traderov je teraz v pozore a očakávajú pullback minimálne na lokálne minimum 16 500 $. Tým by sa mohla ukončiť ABC korekcia a prísť pohyb smerom hore. Tento setup sme do detailov rozobrali na našom sobotnom streame:

Sledujte kanál BitLink, nech neprídete o naše spravodajstvo.

Dva dôvody, prečo by cena Bitcoinu mala stúpať

Existuje niekoľko kľúčových faktorov, ktoré by mohli spôsobiť ďalší rast Bitcoinu. Prvým z nich je firma Guggenheim Investments, ktorá svojím zákazníkom spravuje portfólio v hodnote 275 miliárd dolárov. Nedávno si totiž rezervovala právo nakúpiť cez Grayscale Trust Bitcoiny za pol miliardy dolárov.

V budúcnosti plánuje investovať cez Grayscale do Bitcoinu až 10% svojho portfólia. To je naozaj obrovská suma a sedí to aj s predikciou insidera zo sveta zlata Dana Tapiera. Ten tvrdí, že inštitúcie v konečnom dôsledku do kryptomien investujú 10% peňazí, čím spôsobia rast Bitcoinu o minimálne 2000%. Samozrejme, nestane sa to v priebehu jedného roka.

Zistite viac: Bitcoin 20x znásobí svoju hodnotu! Tvrdí insider zo sveta zlata

Ďalším dôvodom je záujem veľrýb o Bitcoin. Kvantitatívny trader Sam Trabucco na to upozornil v tomto threade na Twitteri (rozkliknite ak si chcete prečítať celý thread)

Špekuluje sa, že teraz budú nakupovať aj boty, ktoré dávajú weekly a Monthly sviečkam veľkú váhu.

Zdá sa, že Bitcoin aj po historickom raste z posledných dvoch mesiacov nemá dosť a vyzerá dosť bullish. Vysoká volatilita na začiatku decembra by mohla urýchliť cenový vývoj súčasnej korekcie a vystreliť ho na nové maximum.

Ak sa tak stane, médiá po celom svete budú okamžite informovať o novom historickom maxime , čo prinesie záujem retailu o kryptomeny. V konečnom dôsledku by tak decembrové zisky mohli prekonať tie novembrové.

Nech už to bude akokoľvek, na trhu je teraz obrovské množstvo príležitostí a ak ich viete identifikovať, môžete zarobiť slušný balík. Radi by sme vám v tom pomohli aj my. Našimi VIP analýzami takmer 200 členom pravidelne poskytujeme exkluzívny pohľad na trh s kryptomenami. Vždy analyzujeme Bitcoin a k nemu vyberáme štyri najzaujímavejšie altcoiny.

Naše VIP analýzy teraz ponúkame so zľavou až 75%. Ale pozor! Táto BLACK Friday akcia končí už dnes úderom polnoci. Využite poslednú príležitosť a pridajte sa k naším VIP členom.

>>>BLACK Friday ponuka<<<

Nekupujte mačku vo vreci! Sobotnú VIP analýzu sme vám sprístupnili ZDARMA:

Analýza BTC, STRAT, SC, IOTA, LINK – volatilita stále klesá

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre