2020 ako rok marihuany – Budú konopné akcie nasledovať Bitcoin?

0

Marihuana bola začiatkom 2019 témou č.1 a konopné akcie leteli do nevídaných výšin. Január 2019 by sa dal nazvať aj mesiacom, kedy praskla marihuanová bublina. Nové odvetvie priemyslu po prvom hype spojenom s legalizáciou trávy pekne sfúklo a teraz, o rok neskôr, je pripravené odraziť sa odo dna. Podobne, ako pred rokom Bitcoin.

Mnohí analytici priemysel s marihuanou označili ako za jedného z možných ťahúňov S&P v roku 2020. Bear market z neho vyhnal čierne ovce – firmy, ktoré sa v snahe kapitalizovať na raste viac sústredili na cashflow, než na svoje produkty – a ostala iba kvalita.

Konopný trh sa podobá Bitcoinu s ročným oneskorením

Vidieť to aj na MJ ETF (MariJuana Exchange Traded Fund – teda akýsi index marihuanového trhu), ktorý po bearmarkete v roku 2019 konečne zaznamenal ziskový týždeň. A nie iba to, prerazil dokonca aj rezistenciu formácie falling vedge.

Trh s marihuanou teda vyzerá dobre a v roku 2020 by mohol byť jedným z vedúcich segmentov. Možno dokonca prekoná ATH, ktoré vytvoril počas poslednej bubliny. Nepripomína vám to tak trochu Bitcoin na začiatku minulého roka?

, 2020 ako rok marihuany – Budú konopné akcie nasledovať Bitcoin?

Videli ste už najnovší diel LIVE Trading 2.0?

(článok pokračuje pod videom)

Sledujte BitLink

Konopné akcie teraz vyzerajú dobre a sú pripravené na zdravý rast. Väčšina z nich sa obchoduje pod vypočítanou „inherentnou hodnotou“ s PE pod 10 bodmi (počas bubliny to boli stovky až tisíce bodov).

Marihuana je pripravená na ďalšie veľké rallye, nie nepodobné tomu, aké v roku 2019 zaznamenal Bitcoin. Ak obchodujete kryptomeny, odporúčame pozrieť sa na konopné akcie. Reagujú dosť podobným spôsobom, pretože ide o mladý trh. Konopné akcie sú narozdiel od kryptomien regulované, avšak čaká ich zaujímavý rok a aj my sa im budeme venovať viac.

Ak neviete, kde obchodovať konopné akcie, ozvite sa nám e-mailom na [email protected]

Čo čítať ďalej?

Ontology a technológie – Interview Ning Hu s BTC Echo (1/2)

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of