Známa spoločnosť predstavila novú sériu, z ktorej budú nadšenci fotografovania priam jasať

  • Honor predstavil novú sériu 200 na čele s modelom Honor 200 Pro.
  • Ten okrem dizajnu zaujme najmä fotoaparátmi.
  • Poteší aj veľmi priaznivá cenovka.
Technológie Honor predstavil novú sériu
Honor predstavil novú sériu. Zdroj: honorslovensko.sk
BITmarkets BITmarkets

Spoločnosť Honor všetkých prekvapila, keď tento týždeň v Paríži predstavila novú sériu Honor 200 určenú pre globálny trh. Za zmienku najviac stojí Pro model. O téme informoval portál MôjAndroid.

Model Honor 200 Pro má rozmery 163,3 x 75,2 x 8,2 mm a hmotnosť tesne pod 200 gramov. Smartfón sa ovláda cez 6,78-palcový OLED displej s 1,5K rozlíšením120 Hz obnovovacou frekvenciou. Výrobca sa navyše chváli tým, že panel dosahuje maximálny jas až 4 000 nitov. Nový Honor tak súperí s tými najdrahšími kúskami na trhu.

Niekoho môže zaujať aj výrez v tvare elipsy (niečo podobné ako Dynamic Island pri najnovších iPhonoch). Aj v tomto prípade dokáže interagovať s prostredím Androidu 14 s nadstavbou MagicOS 8.0. Okrem 50 Mpx selfie kamery je tu aj senzor na odomykanie tvárou.

Po výkonnostnej stránke sa taktiež nie je na čo sťažovať: Honor siahol po takmer vlajkovom procesore Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 spolu s 12 GB RAM512 GB úložiskom na fotky, videá a aplikácie.

Zaujímavo je dizajnovaný zadný modul s fotoaparátmi. Ten je opäť v tvare elipsy. Nachádza sa tu 50 Mpx hlavný fotoaparát so senzorom H9000 a optickou stabilizáciou, 12 Mpx ultraširokouhlý fotoaparát s automatickým zaostrovaním a 50 Mpx približujúci fotoaparát s dvojnásobným zoomom.

Výrobca sa zameral predovšetkým na fotoaparáty, o ktorých tvrdí, že sú zamerané na snímanie portrétov v štúdiovej kvalite. Na softvéri spolupracoval dokonca s parížskym portrétnym fotografickým štúdiom Harcourt.

Honor 200 Pro zaujme hlavne fotoaparátmi

Honor 200 Pro zaujme hlavne fotoaparátmi. Zdroj: honorslovensko.sk

Batéria dostala kapacitu 5 200 mAh, pričom maximálny nabíjací výkon je až 100 W. Pre viacerých je prekvapením napríklad nasadenie cievky pre bezdrôtové nabíjanie, a to až výkonom 66 W. Smartfón tak bude nabitý v priebehu len niekoľkých minút.

Cena tohto kúsku je 799 eur, ale pokiaľ si ho zakúpite do 30. júna 2024, okrem okamžitej zľavy v hodnote 100 eur získate aj množstvo darčekov, ako napríklad smart hodinky Honor Choice Watch, 100-wattový nabíjací adaptér či ochranné puzdro.

98%

Už sa viac neboj o svoje peniaze.

Investuj a premeň svoje obavy na príležitosť.

Sponzorovaný obsah
Obchodovanie je riskantné a môžete pri ňom stratiť časť alebo celý investovaný kapitál. Poskytnuté informácie slúžia len na informačné a vzdelávacie účely a nepredstavujú akýkoľvek typ finančného poradenstva a/alebo investičného odporúčania.
Späť
Strana 1/2Ďalej
0 Dní
0 Hodin
0 Minút
0 Sekúnd
Zdroj: MôjAndroidTAGY:
Autor:
Michal Sobek
Michal Sobek

Vyštudoval odbor masmediálne štúdia. Od skončenia školy sa venuje redaktorstvu, pričom okrem technológií aktívne sleduje aj politické dianie, ktoré s jeho témami často úzko súvisí.