Získaj vlastné NFT, ktoré ti vytvorí umelá inteligencia – Binance spúšťa zaujímavý program

PR články Vytvor si vlastne NFT cez Binance program
Vytvor si vlastne NFT cez Binance program. Zdroj: shutterstock.com/Iryna Budanova
BITmarkets BITmarkets

V spolupráci s Binance. Spoločnosť Binance spúšťa na svojej platforme NFT službu umelej inteligencie s názvom Bicasso.

S Bicasso môžete zhmotniť svoje kreatívne vízie pomocou nástroja Binance AI a premeniť ich na NFT len niekoľkými kliknutiami. Chcete jednoducho vytvárať svoje digitálne umenie pomocou umelej inteligencie? Pokročilá umelá inteligencia Bicasso vám umožní ľahko namaľovať váš vysnívaný obraz.

Stačí zadať opis toho, čo chcete vidieť – “výzvu” (len v angličtine) a sledujte, ako náš robot Bicasso prenesie vše predstavy do reálneho života v priebehu niekoľkých sekúnd.

Počet vytvorení NFT je obmedzený na 10 000 kusov, tak neváhaj a hneď teraz si vytvor to svoje. Pre vytvorenie NFT budeš potrebovať Binance účet, ktorý si môžeš vytvoriť cez tento link.

Bicasso: Stať sa legendou je jednoduché

S Bicassom môžete vytvoriť kohokoľvek alebo čokoľvek. Vyberte si svoj štýl, obdobie, miesto, formu a farby pre svoj umelecký projekt podľa svojich preferencií. Môžete robiť čokoľvek, čo sa vám zachce. Vytvorte si superhrdinu, krásneho princa alebo štvorrukého robotického kyborga. Čokoľvek je možné!

Môžete tiež vložiť vlastné obrázky, aby ste konečnému výsledku dodali viac detailov a presnosti. Bicasso sa pokúsi čerpať inšpiráciu z kombinácie obrázka a výzvy, aby vám mohol ponúknuť najlepší možný výsledok. A áno, uhádli ste, je to ako byť pánom svojej vlastnej digitálnej reality! Všetko, čo musíte urobiť, je nechať Bicasso, náš generátor obrázkov, aby namaľoval vašu víziu.

Vytvor si svoje Binance NFT

Vytvor si svoje Binance NFT. Zdroj: binance.com

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.
Sponzorovaný obsah

Kombinácia NFT x AI

Po vygenerovaní umeleckého stvárnenia podľa vášho výberu, vám Binance ponúka možnosť premeniť ho na NFT len jedným kliknutím. Mintuj svoj obrázok vygenerovaný nástrojom Bicasso, nástrojom AI a premeň ho na NFT.

Potom si naň zachováte spomienku v blockchaine, a to navždy! Dúfame, že v budúcnosti umožníme komunite tvorcov pridávať nástroje k ich tvorbe. A následne ľahko ponúknuť svoje NFT ako darček alebo prekvapenie pre priateľa či člena rodiny. Predstavte si napríklad svoj NFT: vy a vaša priateľka na chrbte draka v štýle manga, s nasledujúcim popisom: „Tento NFT je môj darček pre teba k výletu do Japonska vo dvojici!”.

#Bicasso: Zdieľajte ho na sociálnych sieťach

Odporúčame vám zdieľať svoje výtvory na sociálnych sieťach pomocou hashtagu #bicasso a ukázať všetkým, že ste nielen nadšenec pre kryptomeny, ale aj fanúšik digitálneho umenia a umelej inteligencie. A že ste aj trochu zábavní a nepredvídateľní…

Prečo nepoužiť svoj výtvor na Bicasso ako profilový obrázok a ukázať všetkým, že ste naozaj legenda #bicasso? Je však dôležité poznamenať, že Bicasso je stále vo vývoji. A aj napriek tomu, že umelá inteligencia je technológia celkom pôsobivá, ešte nie je dokonalá. Buďte preto pripravení na to, že vás bude baviť niekedy netradičnými výsledkami. Bicasso zatiaľ podporuje len výzvy v angličtine. Na záver nezabudnite, že to má byť zábava! Nechajte sa teda unášať svojou kreativitou a ukážte nám, čo dokážete s aplikáciou Bicasso.

Prečítaj si aj: Ako sme zarobili za 2 mesiace 2 000 eur na kryptomenách

Autor:
Ľuboš Kovár
Ľuboš Kovár

Kryptomenám sa venuje už od strednej školy. Za niekoľko rokov vybudoval z Kryptomagazínu najväčší kryptomenový a zároveň ekonomický magazín na Slovensku.