Zarobte na Bitcoine viac pomocou tejto obchodnej stratégie – Trading futures kontraktov

0

Viete ako zarobiť 4-5% mesačne?

Zúčastnite sa nášho webináru:

V prvej časti tejto série sme si predstavili dosahovanie konzistentných ziskov, kde nás nezaujímalo dosahovanie obrovských plusov za krátky čas, ale skôr stabilita v ponímaní menších zárobkov. Teraz si predstavíme druhú stratégiu.

Tí, ktorí začínajú investovať, si môžu myslieť, že profesionálni obchodníci trávia väčšinu času pozeraním na obrazovky vo dne v noci, aby analyzovali trhy a vybrali si tie najlepšie obchody. Pravda je však opakom.

Čítajte tiež – FÁMY – Vlastníte Bitcoiny? Je tu vysoká šanca, že vám ich ukradnú!

Dobré oko nie je to, čo odlišuje najlepších obchodníkov od priemerných. Je to aplikácia osvedčených a overených stratégií, ktoré profesionálnym obchodníkom dávajú schopnosť zostať dlhodobo pozitívny.

Obchodujte s mierou financovania

Táto jednoduchá obchodná stratégia nezahŕňa obchodné roboty ani vklad so značnou maržou, čo znamená, že investor nepotrebuje na vytváranie ziskov veľkú obchodnú bilanciu.

Medzi nesmerové obchody, ktoré ignorujú trendy patria opčné stratégie, ktoré zvyčajne zahŕňajú viacnásobné futures kontrakty.

Čítajte tiež – Elon Musk prezradil tajomstvo úspechu Tesly – Automobilky to nemôžu okopírovať

Jedným z menej rizikových príkladov je využitie a obchodovanie s mierou financovania. Trvalé zmluvy (inverzné swapy) budú účtované v longoch alebo shortoch, v závislosti od nerovnováhy pákového efektu. Tieto burzy informujú o odhade pre ďalšie obdobie financovania, zvyčajne každých 8 hodín.

Keď sa táto sadzba zvýši, profesionálni obchodníci shortujú futures kontrakty a súčasne ich kúpia na spotových burzách. Ich riziko je tak plne zaistené, zhromažďuje mieru financovania a obratom sa obchod vráti späť.

Ide tak znovu o stratégiu, ktorej cieľom nie je vyhľadávať lokálne minimá a lokálne maximá na grafe. Ide skôr o spracovanie iných informácií, ktoré nám poskytuje burza.

1 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre