Zarábaj pasívne kryptomeny – Burza Bybit predstavuje revolučnú službu pre krypto investorov

Kategorie: Plus, Titulky
Zarábaj na Bybite
Zarábaj na Bybite. Zdroj: bybit.com a shutterstock.com/Thomas Andre Fure

PR článok spoločnosti Bybit. Burza Bybit prenedávnom ako prvá predstavila službu copy tradingu, ktorá umožňuje všetkým obchodníkom sa pripojiť na stratégie profesionálov a zhodnocovať v rovnakom pomere ich kapitál. Staň sa aj ty úspešným obchodníkom.

Úvod ku Bybit copy tradingu

Zoznámenie sa s Bybit copy tradingom

Zoznámenie sa s Bybit copy tradingom. Zdroj: bybit.com

Služba funguje na princípe otvárania rovnakého obchodu, aký otvorí obchodník, ktorého kopíruješ. Pokiaľ má niekto napríklad 23,54 % zisk za posledných 7 dní, tak rovnaké výsledky za dané obdobie zaznamenáš aj ty na svojom účte.

Všetky aktuálne otvorené obchody, aj históriu už zatvorených obchodov, si môžeš pozrieť transparentne v intuitívnom rozhraní a podľa toho vybrať pre teba najvhodnejšiu obchodnú stratégiu od obchodníkov.

Výsledky stratégie na Bybite

Výsledky stratégie na Bybite. Zdroj: bybit.com

Nakupuj a obchoduj kryptomeny anonymne na najlepšej kryptomenovej burze Bybit. Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj bonus za registráciu až do hodnoty 5 000 dolárov a ďalšie benefity. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.
Sponzorovaný obsah

Začíname kopírovať obchodníkov

Aby si mohol začať kopírovať úspešných obchodníkov, tak potrebuješ účet na burze Bybit. Využi náš odkaz a môžeš získať bonus až do 5 000 dolárov a ďalšie benefity ako 60 dolárov v kryptomene BIT od burzuy Bybit.

Po registrácii na burze v porovnaní s inými konkurenčnými platformami nemusíš povinne overovať identitu cez občiansky preukaz alebo pas. Stačí iba, ak vložíš kryptomeny a môžeš hneď začať obchodovať.

Vloženie kryptomien na Bybit

Vloženie kryptomien na Bybit. Zdroj: bybit.com

Prejdeš v menu do sekcie Assets, vyberieš si niektorú z kryptomien, ktorú chceš vložiť a klikneš na deposit. Následne sa ti vygeneruje adresa, na ktorú môžeš poslať svoj vklad na copy trading.

Krok 1: Klikneme na Tools a sekciu Copy tradingu.

Kliknutie na copy trading

Kliknutie na copy trading. Zdroj: Zdroj: bybit.com

Krok 2: Teraz sa nám zobrazí niekoľko aktuálne najlepších obchodníkov, ktorých môžeme kopírovať. Ak je pri obchodníkovi tlačidlo Copy, tak môžeme ho začať kopírovať.

Výber obchodníka

Výber obchodníka. Zdroj: bybit.com

Pre čitateľov sme vytvorili Discord komunitu, kde každý deň prispievame s hodnotným obsahom. Pridaj sa cez tento odkaz. Tie najaktuálnejšie novinky sleduj na našom Instagrame a Facebooku

Tu je tip: Kliknutím na kartu Master Tradera môžete vstúpiť na stránku s portfóliom a zobraziť komplexnejšie údaje o výkonnosti obchodovania.

Krok 3: Po kliknutí na tlačidlo kopírovať sa nám zobrazí rozhranie, ktoré musíme vyplniť. Zadáme, koľko chceme vložiť kapitálu, prípadne si nastavíme ochranu účtu v sekcii stoploss. Ak napríklad vložíme 50 dolárov a ochranu/stoploss si nastavíme na 40 dolárov, tak hodnota nášho vkladu neklesne v prípade nepriaznivej situácie na trhu pod túto sumu. Určite, hlavne pre nováčikov, odporúčame nastaviť ochranu.

V pokročilých nastaveniach si ešte vieme nastaviť, aké obchodné páry chceme obchodovať, stoploss a maximálnu veľkosť pozície. Tu ale treba brať do úvahy, že pri zmene týchto nastavení môžeme dosahovať výrazne odlišný výkon, aký má daný obchodník.

Nastavenie copy tradingu

Nastavenie copy tradingu. Zdroj: bybit.com

Krok 4: Po potvrdení nastavení parametrov začiarknite políčko súhlasím s podmienkami a kliknite na Copy Now.

Zvýšenie sumy investície do copy tradingu

Krok 1: Prejdite do User Center a master trader.

Krok 2: Kliknutím na Zvýšiť investíciu pri príslušnom obchodníkovi.

Zvýšenie vkladu v Bybit copy tradingu

Zvýšenie vkladu v Bybit copy tradingu. Zdroj: bybit.com

Zrušiť kopírovanie vášho hlavného obchodníka

Ak chcete zrušiť kopírovanie svojho obchodníka, prejdite do Centra používateľov, kliknite na details a vpravo hore je tlačidlo Cancel Copy.

Zrušenie kopírovania obchodníka

Zrušenie kopírovania obchodníka. Zdroj: bybit.com

Nakupuj a obchoduj kryptomeny anonymne na najlepšej kryptomenovej burze Bybit. Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj bonus za registráciu až do hodnoty 5 000 dolárov a ďalšie benefity. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.
Sponzorovaný obsah

Kliknite na zrušiť kopírovanie v pravom hornom rohu. Po zrušení kopírovania obchodníka si môžete vybrať jeden z nasledujúcich dvoch spôsobov:

1. Zatvoriť zostávajúce pozície za trhovú cenu.

2. Pokračujte v kopírovaní obchodníka, kým sa pozície nezatvoria. Počas tejto doby sa nebudú kopírovať žiadne nové príkazy.

Kryptomeny sa vám prevedú späť na peňaženku burzy.

Pozor aj na možné riziká

Nezabúdajte, že dočasne dávate vaše peniaze do rúk iného obchodníka, ktorý ich bude spravovať na diaľku za vás. Respektíve, podľa jeho obchodov sa bude kopírovať hodnota vašich vložených peňazí. Investujte s maximálnou opatrnosťou a peniaze radšej rozložte do viac stratégií. Môžete si kopírovanie vyskúšať na začiatku aj s menším vkladom, aby ste predišli riziku straty veľkého kapitálu. Ak daná stratégia bude v strate, tak riziko stále nesiete na seba.

Bybit má veľkú výhodu v tom, že všetky dáta o obchodoch daného obchodníka sú verejne dostupné. Dokonca si môžete pozrieť aj výsledky iných obchodníkov, ktorí kopírujú danú stratégiu. To nám vie výrazne pomôcť v zisťovaní, či skutočne daný obchodník je dobrý a dáva zmysel mu zveriť časť prostriedkov.

Obsah, ktorý nájdete v našej stránke je náš vlastný subjektívny názor, ktorý negarantuje 100 % úspešnosť a nie je v žiadnom prípade finančnou radou. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze. Nenesieme zodpovednosť za prípadne straty, ktoré vzniknú pri obchodovaní na burze.