Začnite nakupovať Bitcoin! – hovorí CEO Pantera Capital

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Každý investor sa stretáva s otázkou – Kedy je ten správny čas na nákup? Dan Morehead, zakladateľ Pantera Capital, investičnej spoločnosti so sídlom v San Franciscu, zameranej na blokové technológie, povedal pre CNBC, že verí, že Bitcoin sa dostal na dno pre rok 2018. Preto je podľa neho teraz ten najlepší čas na nákup.

Získajte profesionálne analýzy a exkluzívny pohľad na kryptomeny na trading11.com

“Je to veľmi lacné”, povedal Dan Morehead

Moreheadova spoločnosť Pantera Capital Management je jednou z prvých amerických Bitcoinových firiem a vlastní zhruba 35 pre-aukčných ICO a asi 25 likvidných kryptomien, ako napr. Ripple (XRP), Ethereum (ETH) a ICON (ICX). Odporúčanie teda pochádza od jednotlivca, ktorý je hlboko vnorený do kryptomien.

Bývalý šéf finančného riaditeľa a vedúci makroobchodu spoločnosti Tiger Management povedal:

“Všetky kryptomeny sú teraz veľmi lacné. Nakúpiť teraz a zúčastniť sa na rally, ktorá prichádza je veľmi lacné.”

Mohlo by vás tiež zaujímať: Kedy bude Ripple atakovať cenu 5 USD – Kľúčom je xRapid

Kryptomenový trh

Bitcoin dosiahol 17. decembra 2017 na cenu necelých 20 000 dolárov. Vo februári však zlatý štandard kryptomien klesol pod 6 000 dolárov. V čase písania tohto článku sa Bitcoin obchoduje na úrovni 7 500 USD, v snahe získať stabilitu.

Celková trhová kapitalizácia pre všetky kryptomeny nasledovala BTC podobným spôsobom, pričom celková kapitalizácia dosiahla výšku 900 miliárd dolárov. Neskôr sa prepadla na úroveň pod 250 miliárd dolárov. V čase písania tohto článku je celková trhová kapitalizácia okolo 334 miliárd dolárov.

Predbehnite stádo

Morehead navrhuje , aby ste sa dostali do kryptoobchodu dovtedy, kým ešte môžete, alebo prinajmenšom pred tým, ako dorazí stádo inštitucionálnych investorov. Teraz je podľa neho vhodná doba, kým ešte títo investori nezaujali svoje miesto.

Ľahkých 239 percent

Generálny riaditeľ spoločnosti Pantera Capital tiež ponúkol priateľský tip pre tých, ktorí chcú robiť dlhodobé obchody. Pre CNBC povedal, že odporúča nákup meny, keď klesne pod svoj 230 dňový kĺzavý priemer. Počkať jeden rok a potom jednoducho predávať za 239 percent. Ďalej povedal:

“Bez toho, aby ste o tom premýšľali, dosiahnete v priemere 239 percent. S Bitcoinom sa to stalo päťkrát za posledných šesť rokov. Podstatou tohto obchodu je, že sa zriedkavo cena dostane pod tento dlhodobý priemer. Takže dnes je dobrý deň na nákup.”

Záver

Morehead má dlhú históriu odporúčaní investorom kúpiť Bitcoin. Dňa 27. apríla nabádal lídrov trhu na nákupy. Pred niekoľkými týždňami tiež povedal že je to veľmi dobrý čas na nákup. Napriek tomu, že tieto odporúčania mu celkom nevyšli, určite nie je na škodu, jeho súčasné názory pri obchodovaní zohľadniť.

Naše najnovšie video. Budeme radi, ak sa prihlásite na odber videí na našom YouTube kanáli.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri. 

Zdroj:  http://bitcoinist.com

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.