[Hot News] Visa čelí rozsiahlemu výpadku po celej Európe

Novinky
Visa
Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Zákazníci po celej Európe aj na Slovensku hlásia výpadok platieb platobnými kartami Visa. Niektoré platby realizované kartou Visa sú pozastavené. Klienti dostávajú pri pokuse o platenie správy, že peniaze sa nedajú odosielať, ani prijímať.

Získajte profesionálne analýzy a exkluzívny pohľad na kryptomeny na trading11.com

Klienti dostávajú pri pokuse o platenie kartou Visa správy, že peniaze nemožno odosielať, ani prijímať. Problém sa pravdepodobne týka iba bezkontaktných platieb a vyberanie hotovosti by malo fungovať bez problémov. Skutočný rozsah a závažnosť problému však zatiaľ nemožno určiť.

„V súčasnej dobe dochádza k narušeniu služieb, ktoré bránia spracovaniu niektorých Visa transakcií v Európe. Vyšetrujeme príčinu a pracujeme tak rýchlo, ako je to možné, aby sme situáciu vyriešili. Budeme vás priebežne informovať.”

uviedla dnes firma na svojom twitteri a držiteľom kariet sa za vzniknuté nepríjemnosti ospravedlnila. Na náprave sa vraj už pracuje.

Naše najnovšie video. Budeme radi, ak sa prihlásite na odber videí na našom YouTube kanáli.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri. 

Preložené z originálu, ktorý pre českú verziu kryptomagazínu napísal Kytka.

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.