Bitcoin je znovu bullish
Bitcoin je znovu bullish

Bitcoin sa po 3 mesiacoch konečne dostal stabilne nad rezistenciu, ktorá je 40 000 USD. Aktuálne sa obchoduje za cenu 43 000 dolárov. Je to najhoršie za nami a sme späť v rastúcom trende?

Zdá sa, že Bitcoin má už takzvanú letnú uhorkovú sezónu za sebou. Prekonal 2 dôležité rezistencie; najprv ešte v závere minulého mesiaca na 36 000 USD a teraz posledné hodiny ešte dôležitejšiu na 40 000 USD. Od 20.07.2021 stihol urobiť 60 % zhodnotenie. Tento silný rastúci trend sa veľmi podobá tomu zo záveru minulého roka, kedy sa po zlomení 20 000 USD nezastaviteľne valil hore. Zlomový moment prišiel až po 300 % zhodnotení, ktoré urobil v priebehu niekoľkých týždňov.

Pokiaľ ťa zaujímajú analýzy, môžeš si prečítať náš veľký update trhu: Analýza BTC, ETH, DOT, ADA – Na trhu sa chystá veľký pohyb!

Bitcoin – Kde by sa cena mohla zastaviť?

Bitcoin - dôležitá rezistencia je až na 48 000 USD, zdroj: tradingview.com
Bitcoin – dôležitá rezistencia je až na 48 000 USD, zdroj: tradingview.com

Na možný odpor môže Bitcoin naraziť až na približne 48 000 USD, kde sa v minulosti tvorila veľmi silná rezistencia. Tu môže Bitcoin naraziť na veľmi veľký dopyt od predávajúcich a zároveň na order book plný predajných orderov. Z dlhodobého hľadiska ale tento údaj nemusí znamenať prakticky nič. Vieme z minulosti, že keď sa Bitcoin rozbehne a má podporu fundamentov a médií, tak ani rast na 1 milión by nemusel byť problém! Buďme však realisti…

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Bitcoin má s veľkou pravdepodobnosťou to najhoršie za sebou a rastúci trend vyzerá byť znovu obnovený. Je dosť pravdepodobné, že scenár, ktorý sa odohral v závere roka, sa môže znovu zopakovať a Bitcoin by mohol vyletieť na 100 000 dolárov.

Bude Bitcoin rásť?

View Results

Loading ... Loading ...

Prečítaj si aj: Dôchodca zablokoval peňaženku s 10 miliónmi DOGE! Neuveriteľné, čo sa udialo po 6 rokoch

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance