Wall Street predpovedá budúcnosť kryptomien.
Wall Street predpovedá budúcnosť kryptomien. Zdroj: shutterstock.com/Peshkova

Nedávno ThriveGlobal uskutočnil rozhovory s viac ako 75 odborníkmi na kryptomeny. Pýtal sa na osud Bitcoinu počas nasledujúcich 5 rokov. Je pochopiteľné, že väčšina ich odpovedí bola veľmi vzrušujúca. Potom sa obrátil na investorov a analytikov Wall Street, aby sa podelili o svoje predpovede vývoja kryptomien. Ich odpovede vás môžu prekvapiť. 

Jillian Manus zo Structure Capital

Jillian Manus je skúsená manažérka bankovníctva a médií, technologická investorka a podnikateľka. Je riadiacou partnerkou firmy Structure Capital, ktorá je založená na rizikovom kapitáli v spoločnosti Silicon Valley. Investuje do začínajúcich technologických spoločností. Jillian poskytuje strategickú podporu zakladajúcim tímom zameraným na vytváranie hodnoty v nedostatočne využitom majetku a nadbytočnej kapacite. Pracuje v predstavenstvách niekoľkých jej portfóliových spoločností vrátane Hyp3r, Iggbo a Liquiglide.

Jej predpoveď na nasledujúcich 5 rokov

Neregulované investičné príležitosti, ako napríklad počiatočné ponuky mincí (ICO), môžu byť pre podnikateľov riskantnou perspektívou – to však neznamená, že všetky produkty súvisiace s ICO zlé.”

Je to nebezpečné

“Je to nebezpečné. Je to veľmi nebezpečné. Na jednej strane ich chceme podporiť, pretože to určite dáva príležitosť naštartovať nové spoločnosti. Na druhej strane je však veľa nezodpovedností, ktoré s tým súvisia. Existuje veľa podvodov, ktoré sa v súvislosti s nimi vytvárajú.”

ICO

“Počiatočné ponuky mincí len jednou z mnohých aplikácií, ktoré sa testujú na kryptomenách ako Bitcoin. Investorom je poskytnutý symbol digitálnej meny výmenou za ich investíciu. ICO – ak založené len na Bielom papieri, a niektoré postavené len na ňom tak je problém a je to podvod. Ale na druhej strane, ak majú overenie SEC, ak majú splnené  “Due Diligencepovinnosti, ak existuje nejaký výrobok, do ktorého môžeme investovaťpotom si myslím, že je to zaujímavá príležitosť.

Z vyjadrenia Jillian je vidieť, že kryptomeny so záujmom sleduje a čaká na príležitosti k investovaniu. Ďalšiu zaujímavú predpoveď vám prinesieme nabudúce.

Sledujte novinky z kryptosveta a navštívte náš Facebook. Neváhajte sa tiež prihlásiť na odber notifikácií. Inštrukcie získate po kliknutí na zvonček vľavo dole.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance