Wall Street predpovedá budúcnosť kryptomien.
Wall Street predpovedá budúcnosť kryptomien. Zdroj: shutterstock.com/eminkuliyev

Ako sme vás informovali, ThriveGlobal sa obrátil na investorov a analytikov Wall Street, aby sa podelili o svoje predpovede o kryptomenách. Ich odpovede vás môžu prekvapiť.

V minulej časti ste sa mohli zoznámiť s predpoveďou Jillian Manus, jedinej ženy zo všetkých oslovených, a Elliota Pretchera. Dnes vám predstavíme predpoveď Johna R. Sarsona.

John R. Sarson

John R. Sarson je riadiacim partnerom spoločnosti Blockchain Momentum, LP.

Absolvoval históriu na univerzite Notre Dame. Pred založením spoločnosti Blockchain Momentum, LP, bol John regionálnym viceprezidentom spoločnosti Guggenheim Partners. Vedie tiež vzdelávanie finančných poradcov v New Yorku a okolitých oblastiach. Johnove skúsenosti a školenia s kvantitatívnymi stratégiami pochádzajú od predchádzajúcich zamestnávateľov; BNY Mellon, Lord Abbett & Co a Claymore Securities.

Jeho predpovede o osude Bitcoinu počas nasledujúcich 5 rokov

“Som presvedčený, že investori unáhlene reagovali na novinky v Ázii. Na epické oznámenie spoločnosti Mitsubishi Bank o spustení, úschove a obchode s digitálnymi menami. Existuje len málo finančných odvetví na svete, ktoré konajú konzervatívnejšie než v Japonsku. Banka Mitsubishi, najväčšia banka v Japonsku, urobila 4 obrovské stávky na dlhodobú existenciu a životaschopnosť digitálnych mien. Tieto oznámenia budú mať obrovský vplyv na juhokórejských zákonodarcov a finančné inštitúcie. Južná Kórea nemá v súčasnosti inú voľbu, okrem toho, aby sa riadila prístupom Japonska a plne sa zaviazala k prijatiu digitálnych mien. Inak riskuje obetovanie svojho bankového sektora na oltári nerozhodnosti, alebo nadmernej regulácie.

Zákaz digitálnych mien, ktorý pre trhy vyzeral tak hrozivo, už nie je životaschopný. Tradičné banky na celom svete budú v rokoch 2018 a 2019 asimilovať digitálne meny medzi svoje stabilné regulované finančné aktíva. To by malo viesť k zvýšeniu dopytu po Bitcoine a ďalšom digitálnom majetku a výrazne zvýšiť súčasné ceny. 100,000 USD za Bitcoin v priebehu piatich rokov je ľahko dosiahnuteľných, ak zostane najvýznamnejším zo všetkých digitálnych mien.”

Sledujte novinky z kryptosveta a navštívte náš Facebook, prípadne Instagram,  alebo Twitter. Neváhajte sa tiež prihlásiť na odber notifikácií. Inštrukcie získate po kliknutí na zvonček vľavo dole.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance