VYHODNOTENIE: Korekcia Bitcoinu bude pokračovať ešte celé týždne! Možno aj rok

0

Nedávno sme sa vás formou ankety opýtali, ako to v najbližších týždňoch/mesiacoch vidíte s Bitcoinom. Aktuálne sa nachádza v korekcii a testuje support na hladine 30 000 $. Je otázkou, či ho táto hladina udrží, alebo nie. Názory rlznych analytikov sa rôznia, no v jednom sa viac menej zhodujú. Z dlhodobého hľadiska je Bitcoin silne bullish. Najprv sa však musí zotaviť z parabolického rastu z posledných troch mesiacov.

Takto vyzerala anketa. Ak ste ešte nehlasovali, tak smelo do toho!

Kedy podľa vás Bitcoin dosiahne nové Historické maximum?

View Results

Loading ... Loading ...

A tu je ďalšia zaujímavá anketa s množstvom hlasov. Ako vysoko sa Bitocin dostane v roku 2021?

Kedy Bitcoin dosiahne nové historické maximum?

Ako najpravdepodobnejšia sa našim čitateľom javí možnosť, že sa nového ATH Bitcoinu dočkáme relatívne skoro. Očakávate ho už v prvej polovici februára! Teda o 2-3 týždne. Pre porovnanie, približne toľko už trvá aktuálna korekcia.

Druhý najväčší počet hlasov získala možnosť “neskôr.” Inak povedané, do leta to nebude.

Väčšina našich čitatateľov je však optimistická. Na ďalších miestach sa totiž umiestnili tie skoršie možnosti. Teda, do konca januára, resp. najneskôr v druhej polovici februára by sme sa mali dočkať nového ATH.

Možnosť NIKDY dostala iba 72 hlasov. Zn. menej než 10% našich čitateĺov si myslí, že cena Bitcoinu už bude iba klesať.

To naznačuje aj tempo, akým inštitucionálni investori tlačia kapitál do kryptomien. Iba cez spoločnosť Grayscale Trust do Bitcoinu denne prúdia stovky miliónov dolárov:

Čakáte na lepšiu cenu? Inštitúcie nie! Grayscale za jediný deň vyzbieral $700 miliónov

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.