VYHODNOTENIE – Bitcoin padne na 20 000 $! Nové ATH tak skoro nečakajte

0

Budeme mať ešte niekedy šancu nakúpiť Bitcoin za 20 000 $? Ešte nedávno sme iba snívali o tom, že by Bitcoin mohol dosiahnuť túto magickú hladinu. Dnes tomu nie je inak, no naše motivácie sa zmenili. Necheme na 20k predávať, ale nakupovať, než sa trhy posunú vyššie. Nakúpiť za Bitcoin dvadsať tisíc je mokrým snom každého správneho fanúšika kryptomien. Ale je to vôbec reálne?

Aktuálne sa Bitcoin na burzách obchoduje za takmer 35 000 $. Cez víkend sa úspšene odrazil od hladiny 30 000 $, avšak zhora ho obmedzuje klesajúca trendline. Tá sa momentálne nachádza pri cene 36 000 $. Ak by trh túto hladinu prepálil, je dosť možné, že sa čoskoro dočkáme nového historického maxima. Avšak tento hyper-bullish scenár nie je veľmi pravdepodobný.

Bitcoin v pravouhlom trojuholníku
Bitcoin v pravouhlom trojuholníku

Ak sa bude ešte v januári rozhodovať o ďalšom smerovaní trhu, mohlo by to prísť v piatok 29.1. keď očakávame expiráciu BTC opcií za 4 miliardy dolárov. Ide o najväčšiu expiráciu takýchto kontraktov v histórii.

Budeme ešte môcť nakúpiť za 20 000 dolárov?

Ale čo tá cena 20 000 $? Nakúpime na nej ešte alebo je to už stratené? Veštiť s kryštáľovej gule sme sa zatiaľ nenaučili, ale opýtali sme sa na názor našich čitateľov. Hlasovalo 600 ľudí a výsledok je celkom jasný. Ideme dole!

Padne ešte niekedy Bitcoin na 20 000 $?

View Results

Loading ... Loading ...

A tu je vyhodnotenie ďalšej veľkej ankety

Bitcoin sa v poslednej dobe dosť trápi, čo vyhovuje ostatným kryptomenám. Obchodníci a špekulanti presúvajú kapitál do altcoinov, ktoré rastú ako divé. Ethereum dnes dokonca dosiahlo nové hsitorické maximum! A DeFi coiny sú často v dvojciferných zelených číslach.

Chcete tipy na zopár altcoinov s obrovským potenciálom? Tu sú tri:

TOP 3 altcoiny, ktoré jednoducho musíte držať v tomto bullrune

Ak máte záujem o rady profesionálov, v našej VIP skupine pravidelne publikujeme technické analýzy Bitcoinu a altcoinov, komentáre k trhu a videá. Prístup do skupiny na 3 mesiace teraz môžete získať so zľavou až 20%, tak si to nenechajte ujsť!

 

>>>Pozrieť si ponuku členstiev<<<

Nekupujte mčku vo vreci! Dnešnú VIP analýzu sme pre vás sprístupnili ZDARMA.

Analýza BTC, LTC, LINK, WPR, TRX – práve testujeme kľúčovú rezistenciu!

 

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.