Vlk z Wall Street a jeho pohľad na kryptomeny
seeshooteatrepeat. Zdroj: Shutterstock, seeshooteatrepeat

Binance

Vlk z Wall Street, vlastným menom Jordan Belfort. Ide o jedného z najznámejších podvodníkov zo sveta financií, ktorého preslávil najmä film, kde ho stvárnil hviezdny herec Leonardo DiCaprio. Ako vníma svet kryptomien a do čoho investoval?

Vlk z Wall Street a kryptomeny

Jordan Belfort prednedávnom oznámil svojim fanúšikom, že sa stal obeťou podvodu s digitálnymi aktívami. Jeho krypto-peňaženka čelila útoku zo strany hackerov, ktorí mu ukradli kryptomeny v hodnote približne 300 000 dolárov.

Podľa jeho vlastných slov, krypto-peňaženka obsahovala hlavne digitálne tokeny OM. Aj keď v čase útoku zaregistroval podozrivé pohyby, transakcie sa už nedali nijako zvrátiť.

Bola to nesmierne frustrujúca vec,“ dodal Belfort.

Vlk z Wall Street je však v poslednom období známy aj vďaka veľkej propagácii kryptomien. Častokrát organizuje rôzne meetingy s fanúšikmi blockckainu. Prednedávnom zorganizoval stretnutie s ikonickým názvom „Intímny finančný zážitok s Belfortom a jeho priateľmi“. Počas tohto zaujímavého stretnutia Belfort prezradil, že dostal hneď niekoľko ponúk na vytvorenie NFT kolekcie s vlčou tematikou. Všetky však odmietol.

Nepovažujem to za správnu vec, hoci by som ich spustením mohol ľahko zarobiť 10 miliónov dolárov.“

Prečítaj si tiež: 5 tipov, ako pri obchodovaní s kryptomenami neprísť o peniaze

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Do čoho investuje?

Belfort sa netají tým, že je veľkým fanúšikom kryptomien a blockchainu. V minulosti síce viackrát kritizoval Bitcoin, no v súčasnosti už naňho nedá dopustiť. Naučil sa ako digitálne aktíva fungujú a v čom spočíva ich hlavný zmysel. Podľa jeho slov budú kryptomeny navždy súčasťou našich životov.

Belfort prezradil, že má hneď niekoľko väčších investícií do kryptomenových startupov. Konkrétne názvy projektov však neuviedol.

S určitosťou však vieme, že Belfort nemá príliš pozitívny názor na rôzne shitcoiny. Do tejto skupiny podľa neho spadá aj projekt Shiba Inu.

Nie je to správna investícia. Títo ľudia využívajú neregulovaný trh a vytvárajú shitcoiny, ktoré nemajú žiadnu hodnotu a žiaden význam.“

Čoskoro sa dokonca chystá k oficiálnemu spusteniu projektu s tematikou domácich zvierat.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre