Veľa krypto investorov každý deň sleduje, ako sa vyvíjajú ceny kryptomien. Niekedy je však dobré pozrieť sa na to aj z iného uhla pohľadu.

Iný uhol pohľadu

Ak sa človek niečo naučí pri investovaní do kryptomien, tak je to fakt, že musí mať otvorenú myseľ. A práve otvorenú myseľ dobre podporia rôzne uhly pohľadu. A práve preto vám prinášame video z kanála Theranker, ktorý tvorí časozberné videá.

V prehľade Top 15 kryptomien je tak možné odhaliť trendy a tendencie, ktorým kryptomenový priestor podlieha. A jedna z nich je veľmi dôležitá. Altcoiny sú náchylné k náhlej smrti. Aj preto sa pokladajú za riskantné investície.

Pamätáte si Peercoin alebo Worldcoin? Pravdepodobne nie. Obidva tu boli od roku 2013 a obidva postupne klesali na cene. Vystriedali ich nové a možno aj lepšie mince. Z roku 2013 ostali iba dvaja vytrvalci. Bitcoin a Litecoin.

Aj to je dôvod, prečo si LTC získalo takú obľubu u BTC maximalistov. Len máloktorá minca sa tak dlho udrží na top úrovni. Za zmienku tiež stojí, že hoci Dogecoin nezostal medzi top menami, aj tak si stále drží silnú pozíciu z historického hľadiska.

Čo čítať ďalej:

[PREHĽAD TRHU] Bitcoin zase na 8000 $ – Ktorý altcoin sa oplatí nakúpiť?

Zdroj:
youtube.com

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Adam K.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of