VIDEO – 5 jednoduchých krokov, ako sa stať milionárom

2

Chcete byť milionárom? Poznáte Granta Cardoneho? Nie? Tak to je veľká chyba (to, že nepoznáte Granta, nie to, že chcete byť milionárom). Ak sa chcete stať milionárom a neviete ako na to, odporúčam (ale naozaj veľmi vrelo odporúčam), aby ste začali sledovať Granta Cardoneho. Prečo?

Grant Cardone – kontroverzný finančný guru

A naschvál hovorím, že je kontroverzný. Na to by ste určite prišli sami, pretože jeho vyjadrenia (takmer všetky) sú extrémne subjektívne a často veľmi agresívne podané. Ale to je Grant Cardone. Uvidíte to v každom jeho videu. Faktom však ostáva, že tento človek vie, ako zarobiť milióny. Podarilo sa mu to niekoľkokrát. Z nuly milionárom. Aj to je Grant Cardone.

Môže vás zaujímať: TOP 5 spôsobov, ako zbankrotovať v kryptomenách! Lambo nebude!

Vo videu, ktoré vidíte vyššie, dáva Grant Cardone rady svojim zamestnancom, ktorých sa snaží prinútiť k inému mysleniu. K mysleniu o peniazoch, ktoré by z nich mohlo spraviť milionárov. Snaží sa tak spraviť prostredníctvom 5 rád, ktorých sa on počas svojho života držal a ktoré sa mu osvedčili. Prvou je zameranie sa na finančný cieľ a vystavenie krokov, ako ho dosiahnuť. Druhou radou je pozorne sledovať svoj príjem. Treťou, štvrtou a piatou radou je čo? Nejdem vám spoilovať video. Všetky jeho rady k tomu, ako sa stať milionárom, nájdete vo videu. Samozrejme tam nájdete oveľa, oveľa viac informácií.

Záver

Grant Cardone mal navyše krásne vyjadrenia o cashoch (hotovosti) a o tom, ako prostredníctvom nich môžete prichádzať o hodnotu vášho majetku. Aj preto vrelo odporúčam, aby ste followovali jeho rady. Nehovorím, že všetko, čo povie, je nevyhnutne pravda. Avšak jeho názory minimálne stoja za zamyslenie, ak sa pozrieme na výsledky, ktoré sa mu už podarilo dosiahnuť.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Marcel

neviem ci som slepy, ale video proste nevidim 😀

Samuel Slavkovský

hore na mieste titulného obrázku 🙂