top5_ako_skrachovat_lambo_nebude

Dostali ste niekedy nápad na rýchle zbohatnutie? Určite áno a to nie ste sami! Takýto nápad sem tam “pristane” v hlave každého. Každý hľadá spôsob, ako na kryptomenách výborne zarobiť za pomerne krátky čas a premýšľa kam zaparkuje svoje Lambo. Je to samozrejme nezmysel, legitímne a bez rizika sa človek milionárom zo dňa na deň stať nemôže. Vždy je v tom nejaký háčik a ten väčšinou vaše vysnívané Lambo odtiahne do tmy! Ako sa teda dá ľahko zbankrotovať?

1. Hazardné krypto hry

Je množstvo stránok pre hazard s kryptomenami. Nebudeme ich menovať, pretože by hneď niektorí z vás utekali spláchnuť do kanála nejaké vaše BTC na rulete alebo na kockách. Presne to sa totiž skôr či neskôr stane, keď začnete stávkovať v hazardných hrách, ktoré fungujú na jedinom princípe: Aby obrali človeka o všetko čo môžu.

V každom prípade toto rozhodne nie je cesta k bohatstvu. Je to strmá cesta nadol ku spomínanému krachu. Takýmto stránkam sa prosím vyhýbajte oblúkom. Mám až strach, keď mi niekto na facebooku napíše: “Je táto stránka dobrá?” a pošle mi nejaký odkaz na online kasíno aj s referral linkom. “Človeče tebe ani ten môj klik referral link nepomôže! Skrachuješ a tvoj telefón skonči v záložni! Vyhýbaj sa takým stránkam prosím”, väčšinou odpíšem skromne.

Môže vás zaujímať: TOP 3 altcoiny, ktoré musíte držať v tomto bullrune

2. Trading je easy!

Áno ďalšia možnosť ako sa zbaviť ťažko zarobených peňazí rýchlo a bez problémov je skúsiť si poriadny trading. Veď sa tam len nakupuje a predáva to nemôže byť nič ťažké, že? A nejaké tie sviečky a falling wedge ovládate, lebo ste si obrázočky pri káve ráno popozerali. Však? No omyl kamaráti!

Takto to úplne nefunguje a úplný laik vie pri tradeovaní stratiť úplne všetko. Musel by mať hromadu šťastia, aby o všetko neprišiel a raz by ho tak či tak šťastena opustila. Totižto trading je založený na určitých vlastných zásadách, ktoré keď človek nemá, je odsúdený na neúspech. Je to veľmi nastavení psychiky a práve laik, ktorý chce rýchlo zbohatnúť má tendenciu robiť strašne veľa chýb. Napokon mu ostane ísť sa na Lambo pozerať tak maximálne na nejaký autosalón!

Chcete radšej zarobiť? Odporúčame naštudovať si túto obchodnú stratégiu.

Zarobte na Bitcoine viac pomocou tejto obchodnej stratégie – Trading futures kontraktov

3. Investovanie do HYIPs/SCAMov

99,9% spoločností, ktoré poskytujú tzv. cloud mining, alebo iné zhodnotenie investície sú podvod! Toto si opäť náš laik neuvedomuje, pretože ho prenásledujú na celom facebooku krásne obrázky pánov v sakách s hrčami bankoviek (niektorí sa v nich kúpu aj vo vani – poniektorí vieme o koho ide že?). A pritom je to tak jednoduché. Aspoň tak inzerát nejakého týpka ovešaného zlatom písal. “Investuj 0,5BTC, nakúp ťažbu a zarábaj neskutočné prachyyy.” Z ťažby ti ponúknu až 150% mesačne! To musí byť šupa!

Opäť omyl vážení. A okrem omylu šíriť takýto podvod, ktorý je na prvý pohľad podvodom je tresné! Bohužial častokrát majú takýto facebookovskí kvázi milionári falošné kontá, ukradnuté fotky z internetu a neexistujúce mená. Preto je ich postih takmer nemožný. Vy však pozbierajte aký taký sedliacky rozum a do nezmyselných ponúk nikdy neinvestujte! A ako spoznáte, že ide o SCAM? Písali sme o tom nejeden článok, napr. TU.

A keď takýto podvod zanikne a vezme so sebou aj vaše peniaze, neostane vám ani na pastelky, aby ste si svoje Lambo aspoň nakreslili…

4. Kúpa nového tokenu spoločnosti

To je to trošku sporné, ale netreba túto kategóriu vynechať, pretože sme boli v nedávnej histórii svedkami podobných “investícií”, ktoré nedopadli dobre. Menovať ich nebudem, ale za tak krátku dobu ich bolo dosť. Prečo vlastne neinvestovať do nového tokenu nejakej novovzniknutej alebo neznámej spoločnosti? Pretože dnes je v móde, aby si firmy vymysleli token za účelom vyzbierania prostriekov od ľudí. Z nich môžu token vyvíjať a adaptovať ho do sveta na niečo zmysluplné, alebo sa môžu zbaliť a zmiznúť z povrchu zemského aj vaším Lambo!

Mnohokrát sa stala práve tá druhá možnosť a preto buďte obozretný. Nie je dobrý nápad nakupovať neznámy token, ktorý nie je nikde zalistovaný ani spomenutý napr. na coinmarketcap webe. Môžete ho zakúpiť, držať a dúfať že vystrelí jeho cena, pretože firme sa bude dariť. Ale táto šanca je len veľmi mizivá a vy opät prídete o peniaze, ktoré by ste mohli využiť alebo zhodnotiť inak.

Samozrejme, sú spoločnosti, ktoré svoj token plánujú vyvíjať a integrovať do systému. O týchto však nie sú vyššie riadky.

5. Investovanie do totál shitcoinov!

Čerešnička na torte a asi najčastejšia otázka vo všetkých kryptokomunitách je: “A keď kúpim túto somarinu, ktorá má hodnotu 0,0000 (a asi ešte desať núl) 00001BTC tak je možné že pôjde na 9000% UP?” Je síce na 748. mieste na coinmarketcap, ale čo keď náhodou?

No nie kamarát môj! To, že ty dáš pár stovák alebo tisíc eur do nezmyselnej kryptomeny, ktorá nemá žiadnu hodnotu ti nič nezaručí. Bude ťa síce hriať pociť že vlastníš niekoľko miliónov tokenov, ale to bude tak všetko. Pretože jedného dňa sa zobudíš, pozrieš sa na coinmarketcap a zistíš, že tvoj token, ktorého denné VOLUME bolo až 3USD už neexistuje!

Vtedy ostanú len oči pre plač… a ty môžeš z postele vstať, sadnúť do svojej škodovky a ísť do práce zase mesiac pracovať, aby si o to po ďalšej výplate za pár minút zase prišiel….

Vážení, všetky tieto hore spomenuté možnosti sú realita. Dennodenne to vidím a dennodenne čítam ako niekto prišiel peniaze. Že ho okradli, podviedli a pod. A viete čo? Tento článok možno niektorým otvorí oči, ale poviem len jedno. Patrí im to! V kryptomenách sú zainteresovaní prevažne mladí ľudia, a tí by nemali naletieť na hlúposti a mali by byť ostražití. Preto im to patrí a zaslúžia si to! To, že niekto dôchodcu okradne o FIAT je iná vec. Sú už starší a dôverujú ľuďom viac, pretože zažili inú dobu. Vy nebuďte hlúpi a naivní a dajte si prosím na svoje peniaze pozor.

Smutná správa zo sveta:

Severný ľadový oceán v októbri nezamrzol prvýkrát v histórii

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance