Chiliz a rast 70 %
Chiliz a rast 70 %. Zdroj: Shutterstock.com/OHishiapply

Legendárny investor Peter Brandt nedávno zdieľal svoju najnovšiu analýzu pre známu kryptomenu, ktorá má údajne uzatvoriť dôležitý cenový vzor. Dlhodobá predpoveď cenového vývoja kryptomeny Chiliz nasvedčuje tomu, že investori majú v súčasnosti skvelú príležitosť nakúpiť mincu za nízku hodnotu.

Používateľ Twitteru Jleader si všimol masívne 11-mesačné dno hlavy a ramien (head and soulders), ktoré sa vytvára na týždennom grafe. Tento cenový vzor je reverzný, čo znamená, že ak ho cena potvrdí, trend sa obráti. A keďže ide o dlhodobý vzor, rastúci trend má taktiež dlhodobý potenciál.

Chiliz: head and shoulders
Chiliz: head and shoulders. Zdroj: TradingView

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Chiliz môže narásť o 70 %

Ako vidíme na grafe vyššie, práve prebieha uzatváranie vzoru hlavy a ramien, pričom Chiliz má potenciál narásť o výšku hlavy. To predstavuje nárast o približne 70 % od trhovej ceny na hodnotu 0,455 dolárov. Vzor je potrebné brať s rezervou, keďže signál na prerazenie je individuálny a rezistencia nie je vždy identická.

Potvrdenie trendu nastane, keď Chiliz prekoná posledné maximum, čo sa už stalo. Napriek tomu sa cena nachádza stále v oblasti prvého ramena. Nehovoriac o fakte, že knôty sviečok na týždennom grafe sú veľmi vysoké, čo hovorí o sile rezistencie. V súčasnosti je preto potrebné počkať si na definitívne prerazenie rezistencie a potvrdenie vzoru hlavy a ramien. Napriek tomu analýza ponúka veľmi slušnú šancu na vzostupný trend.

V neposlednom rade priestor na rastúci trend altcoinov poskytuje hlavne Bitcoin so svojou stále nízkou volatilitou. Ak je to ticho pred búrkou, potom môžeme očakávať prudký pohyb hlavnej kryptomeny, čo spôsobí volatilitu aj na altcoinovom trhu. Prípadné zlyhanie ceny BTC a pád na nové minimum by spôsobil, že altcoiny by klesali tiež a výnimkou by nebol ani Chiliz.

Mohlo by ťa zaujímať: Michaël van de Poppe: „Tieto altcoiny zažijú počas novembra veľký nárast. Buďte v strehu!“

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance