obchodný systém

Povianočný MEGA giveaway sa nebezpečne blíži. Dnes 29.12.2018 o 16:00 začína prvé kolo, v ktorom rozdáme päťdesiat darčekov. Nájdete medzi nimi kurz podľa vlastného výberu a členstvá rôznych dĺžok od 6-mesačných až po 3-dňové.

Stránku povianočného MEGA giveaway-u navštívite po kliknutí na tento odkaz.

Ako vyhrať členstvo? – tipy, ktoré vám určite pomôžu

Uchmatnúť pre seba nejaké členstvo nebude úplne jednoduché. Budete musieť byť rýchlejší, než desiatky až stovky ďalších ľudí. Až po skompletizovaní celej objednávky pritom budete mať istotu, že ste získali cenu.

Cenné sekundy ušetríte napríklad tým, že sa prihlásite. Ak ešte nemáte účet na Trading11, vytvoriť si ho môžete tu. Stačí zadať e-mail a vymyslieť si heslo. V žiadnom prípade nezabudnite vaše prihlasovacie údaje, pretože práve na tento účet sa vám v prípade výhry pripíše členstvo/kurz!

Ďalej odporúčame pozrieť si návod na kúpu členstva. Pri súťažení bude proces veľmi podobný až na to, že nebudete nič platiť.

Držíme vám palce a v prípade že nič nevyhráte v prvom kole, nezúfajte, o desať minút neskôr (16:10) totiž začne kolo druhé! 🙂

Šancu vyhrať budete mať hneď dvakrát

Ešte nikdy sme nerozdali tak veľa darčekov. Sme si istí, že všetky behom niekoľkých sekúnd zmiznú. Preto sme akciu rozdelili na dve kolá.

Prvé kolo

O 16:00 začne to prvé a môžete v ňom získať:

Druhé kolo

Desať minút neskôr – o 16:10 – začne druhé kolo, v ktorom sa bude hrať o:

  • 3 členstvá STANDARD S na 7 dní
  • 27 členstiev STANDARD TRIAL (analýzy na 3 dni)

 

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance