STREAM o 20:00 Trh klesá! Ako hlboko ešte bude Bitcoin padať?

0

Máme už skoro týždeň od predošlého streamu a tak je asi načase znova si rozobrať nielen Bitcoin, ale predovšetkým altcoiny. Niektoré altcoiny predvádzajú doslova lavínu, ktorá sa tvári, že nikdy neskončí. Nič však netrvá večne a všetko má svoj koniec. Problém ale je, že nie je také jednoduché ten strop odhadnúť.

Korekcia v nedohľadne?

Bitcoin si posledných niekoľko dní dával pauzu, čo samozrejme plne využili altcoiny. Niektoré alty, ako je XRP pumpli skoro o 200 %, čo podľa môjho názoru nebolo vďaka úplne prirodzenému dopytu. Avšak podstatná časť mincí je dosť prepumpovaná rovnako ako Bitcoin. A rovnako ako na Bitcoine je aj na iných trhoch parabolický rast. Je toto tá pravá chvíľa na korekciu? Alebo poletíme do nebies?

Ako je zvykom, tak si povieme, ktoré hladiny sú dostatočne silné, aby počas prípadnej korekcie vydržali. A nielen to, ukážeme si aj graf s celkovou kapitalizáciou, ktorá prekvapivo tiež strmo rastie. To všetko na kanáli BitLink zajtra o 20:00.

Prihláste sa na odber, nech nezmeškáte naše spravodajstvo!

Tešíme sa na vás

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Je toto zázračný všeliek pre ekonomiku alebo cesta do pekla? Quantitative Easing a FED

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Ing. Jaroslav Jarolím.

Disclaimer/ Tento článok slúži iba pre prehľad, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre