Bitcoin prekonal 17 000 $! Ak dosiahne túto úroveň, v decembri bude na historickom maxime

0

Viete ako zarobiť 4-5% mesačne?

Zúčastnite sa nášho webináru:

Bitcoin v posledných šiestich týždňoch všetkým previedol svoju silu. Skeptici ešte nedávno tvrdili, že nad 10 000 $ je už príliš drahý a ďalší rast už bude veľmi pomalý. Možno bude trvať roky, než dosiahneme historické maximum!.. hovorili.

Nič také sa však nakoniec nestalo. Bitcoin na začiatku októbra začal rásť a rastie dodnes. Pred niekoľkými hodinami dokonca prekonal 17 000 $ a dosiahol nové maximum 17 100 $ (Bitstamp).

Mining je opäť lukratívny! Tu sú TOP rady na ťažbu malých coinov

Bitcoin za posledný týždeň - 1h graf
Bitcoin za posledný týždeň – 1h graf

Bitcoin by si mal dať menšiu prestávku

To je skvelý výkon, ktorý jasne dokazuje, aký obrovský potenciál má táto kryptomena. I keď, traderom robia tieto pohyby vrásky na čele. Bitcoin rastie extrémne rýchlo už šesť týždňov a nechal v slzách každého, kto v septembri ešte čakal na vyplnenie CME gapu na 9600 $.

Šesť týždňov prudkého rastu však znamená, že sa dostal do prekúpenej zóny. Divergencie na volume, RSI či MACD spolu s Fear&Greed a TradingView indikátorom naznačujú, že chamtivosť na trhu je obrovská a ľudia sa čoskoro popália.

Aby tento rast aspoň trochu dával zmysel, mala by prísť korekcia. Na tomto webe už dlhšiu dobu varujeme, že ten dump príde. Môže to byť zajtra alebo v januári. Aj počas toho najväčšieho bullrunu sme predsa boli svedkami mnohých korekcií.

Grayscale je teraz najväčší HODLer! Neuveríte, koľko Bitcoinov už spravuje

Bitcoin na weekly grafe bojuje s druhou silnou rezistenciou

Podľa weekly grafu nevyzerá o nič lepšie. Šesť vysokých zelených sviec za sebou naozaj neveští nič dobré. Tento rok sme ich už videli aj sedem, to sa však Bitcoin štveral hore po marcovom korona-prepade. Je možné, že aj tentokrát ich vykreslí sedem, možno dokonca osem, pretože HYPE je naozaj veľký.

Rezistencie na weekly grafe Bitcoinu
Rezistencie na weekly grafe Bitcoinu

Avšak momentálne sa nachádzame v silnom rezistentnom pásme, ktoré Bitcoinu v roku 2017/18 zlámalo väz. Oblasť medzi 16-17 tisíc dolármi je historicky veľmi silná a traderi v nej mali tendenciu predávať. Niečo podobné vidíme aj tentokrát, keď veľa obchodníkov hlási, že už uzavrelo väčšinu svojich Bitcoinových pozícií.

Eufória však Bitcoin nakoniec môže v pohode zachrániť. Nikto už teraz nechce predávať za 13-14 tisíc dolárov, všetci totiž vedia, že príde historické maximum.

Aby Bitcoin mohol ísť ďalej, musí z rezistencie, ktorú teraz testuje, spraviť support. Ideálne v nej niekoľko týždňov konsolidovať a potom niekedy v decembri dosiahnuť nové historické maximum.

Chcete zarobiť na kryptomenách? Prestaňte gamblovať a začnite obchodovať!

Nakupovať teraz je čistý gambling. Ak nechcete gamblovať, ale máte záujem skôr o seriózny trading, využite volatilitu na trhu a vyskúšajte na dva týždne našu VIP skupinu. Pravidelne v nej publikujeme analýzy Bitcoinu a dávame tipy na 12-16 zaujímavých altcoinov týždenne. Ak máte záujem o naše analýzy, teraz ich môžete vyskúšať so zľavou 33%.

Včera sme zverejnili jednu VIP analýzu zdarma, mrknite na ňu:

Analýza BTC, STRAT, SC, DCR, MAID – kde je ďalší target Bitcoinu?

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre