Aplikácia Tradecurve spúšťa ICO
Aplikácia Tradecurve spúšťa ICO. Zdroj: tradecurve.io

PR článok spoločnosti Tradecurve.io. Aj napriek postaveniu, ktoré na trhu s kryptomenami v súčasnosti majú Litecoin (LTC) a Aave (AAVE), Tradecurve (TCRV) v porovnaní s nimi má potenciál zhodnotiť investorom ich peniaze. Okolo rastu Tradecurve (TCRV) je obrovský hype a projekt prichádza s pôsobivými výhodami.

Tradecurve (TCRV) sa v súčasnosti nachádza v druhej fáze svojho predpredaja a budúci rast projektu vyzerá slubne.

Nákup kryptomeny Tradecruve

Litecoin (LTC)

S jednoduchým dizajnom zameraným na bezpečné, nízkonákladové a efektívne platby je Litecoin (LTC) jednou z prvých kryptomien, ktoré si získali širokú pozornosť. Je založený na protokole Bitcoinu (BTC), ale prichádza s odlišnými vlastnosťami, hashovacieho algoritmu, času blokových transakcií a ďalších.

Litecoin (LTC) má významné využitie, pokiaľ ide o obchodníkov a je známy ako jedna z najlepších kryptomien z hľadiska trhovej kapitalizácie. Litecoin (LTC) sa okrem veľmi nízkych transakčných poplatkov môže pochváliť časom vyťaženia bloku, ktorý sa pohybuje okolo 2,5 minúty. Vďaka tomu je Litecoin (LTC) životaschopnou možnosťou na platby na predajných miestach a mikrotransakcie.

V súčasnosti používa Litecoin (LTC) viac ako 2 000 obchodníkov a tento počet sa od roku 2021 neustále zvyšuje. Ekosystém, ktorý stojí za Litecoinom (LTC), nie je spochybňovaný, ale jeho investičná hodnota v priebehu rokov kolísala. Graf Litecoinu (LTC) však od júna minulého roka prechádza pomalým rastom.

Nákup kryptomeny Tradecruve

Aave (AAVE)

Jedinečným aspektom Aave (AAVE) je, že ide o protokol DeFi, ktorý umožňuje požičiavanie rôznych kryptomien. Veritelia môžu získať úrok prostredníctvom uloženia digitálnych aktív a dlžníci môžu využiť kryptomenové aktíva ako zábezpeku na získanie bleskových pôžičiek.

Aave (AAVE) sa pôvodne nazývala ETHLead a v roku 2018 bola premenovaná na to, čo trh pozná teraz. Ide o token Aave (AAVE), ktorý ponúka držiteľom tokenu zľavnené poplatky a účasť na budúcom vývoji projektu.

Zistíte, že Aave (AAVE) podporuje vypožičiavanie a požičiavanie približne 20 kryptomien. O projekte je tiež známe, že ako prvý ponúka možnosť nezabezpečenej pôžičky v oblasti decentralizovaných financií. Ekosystém Aave (AAVE) môže na trh priniesť veľa hodnoty, ale to isté sa nedá povedať z investičného hľadiska. Graf spoločnosti Aave (AAVE) sa z väčšej časti od mája 2021 pohybuje na zostupnej dráhe.

Nákup kryptomeny Tradecruve

Tradecurve (TCRV)

V porovnaní s ťažkosťami ostatných vyššie uvedených projektov sa spoločnosť Tradecurve (TCRV) v žiadnom prípade nepotýka s problémami. Keďže projekt pracuje na svojej predpredajnej akcii, obchodníci sa rýchlo presúvajú, aby sa zásobili, kým sú vstupné požiadavky nízke. Tradecurve (TCRV) ponúkne obchodnú platformu, ktorá investorom poskytne možnosť obchodovať na rôznych trhoch.

Ešte lepšie je, že spoločnosť Tradecurve (TCRV) nebude vyžadovať žiadne overenie KYC a chce ponúkať algoritmické obchodovanie, služby VIP účtu, exkluzívne bonusy za vklady a mnoho ďalšieho. Medzi ďalšie hlavné body služieb a ekosystému Tradecurve (TCRV) bude patriť anonymné obchodovanie, automatizované nástroje, kopírovanie obchodov a akadémia na vzdelávanie v oblasti trhu a obchodovania.

Držitelia tokenov získajú od Tradecurve (TCRV) úplne nový súbor výhod. Niektoré z nich zahŕňajú žetóny na stávkovanie, zľavy z poplatkov za obchodovanie a exkluzívne odmeny. V súčasnosti sa token Tradecurve (TCRV) nachádza na úrovni 0,012 USD, ale analytici očakávajú, že pred ukončením predpredaja sa jeho hodnota zvýši 50-násobne. Očakáva sa tiež, že krátko po spustení projektu Tradecurve (TCRV) zaznamená nárast 100x.

Nákup kryptomeny Tradecruve

Spodná hranica

Rýchly úspech Tradecurve (TCRV) spôsobuje, že mnohí investori preorientovali svoje peniaze na budúci potenciál projektu. Ostatné kryptomeny jednoducho neposkytujú rastúcu hodnotu, akú Tradecurve (TCRV) zažíva v súčasnosti. Ak hľadáte investíciu, ktorá sa určite oplatí, ponorenie sa do predpredaja Tradecurve (TCRV) by bolo dobrým začiatkom.

Viac informácií o predpredaji spoločnosti Tradecurve nájdete na odkazoch nižšie:

Webstránka: https://tradecurve.io/

Nakúpiť v predpredaji: https://app.tradecurve.io/sign-up

Twitter: https://twitter.com/Tradecurveapp

Telegram: https://t.me/tradecurve_official

Disclaimer: Tento článok je súčasť platenej propagácie. Názory a postoje uvedené v tomto článku nemožno spájať s názormi redakcie kryptomagazin.sk. Ak sa rozhodnete investovať peniaze do akéhokoľvek projektu, je to Vaše rozhodnutie, na Vaše vlastné riziko. Zdôrazňujeme, aby ste si dôkladne preverili každý projekt a investovali iba to, o či si môžete dovoliť prísť!