binance launchpad

Binance Coin v posledných mesiacoch stagnuje a zatiaľ čo jeho materská burza Binance oslavuje jeden úspech za druhým, BNB v podstate nereaguje. Aktuálne sa jeho cena pohybuje okolo 23$, no zdá sa, že už čoskoro by sme sa mohli dočkať nového tohtoročného maxima (to sa aktuálne nachádza na 27$). Na Binance Launchpad totiž mieria nové projekty!

Na svojom Twitteri o tom informoval šéf burzy Binance Changpeng Zhao:

Zatiaľ nevieme, o aké projekty sa jedná, no LaunchPad tím sa v poslednej dobe pozrel na “niekoľko silných kandidátov.” Môžeme sa teda tešiť na nové IEO, ktoré využijú súčasný hype, aby vyzbierali čo najviac peňazí.

To tiež znamená, že do BNB coinu začnú prúdiť nové peniaze. Kúpiť tokeny na LaunchPade je totiž možné iba za BNB. Traderi teda logicky špekulujú, že by sa to malo odzrkadliť aj na cene tohto tokenu.

Binance Card Ako ju získať, používať, koľko stojí a výška poplatkov

Prekoná BNB po pol roku Bitcoin SV?

Keď pred polrokom Bitcoin SV vo veľkom štýle odpálil zimnú altseason, komunita okolo tejto kryptomeny oslavovala prekonanie BNB v kapitalizácii. Práve burza Binance totiž pred rokom ako prvá delistovala tento shitcoin a jej príklad nasledovali ďalšie veľké zmenárne.

BNB tu však nie je na krátkodobé pumpy. BNB drží svoju hodnotu dlhodobo a medzi kapitalizáciou BNB a BSV je už iba miliardový rozdiel!

bsv vs. bnb kapitalizácia
BSV vs. BNB kapitalizácia

Čo myslíte, prekoná BNB v kapitalizácii BSV?

View Results

Loading ... Loading ...