TOP 5 známych altcoinov, ktoré je na čase predať, pokiaľ nechcete prerobiť

0

Minulý diel vymierajúcich altcoinov sa vám veľmi páčil a mal vysokú sledovať, aj preto v tejto sérii budeme pokračovať. Dnes sa opäť pozrieme na ďalšie altcoiny, ktoré síce pre zmenu neboli vysoko v rebríčku na CMC, ale patrili medzi najznámejšie altcoiny vôbec. Na CZ/SK mal snáď každý z nás aspoň jeden z týchto altcoinov nakúpený. Začnime teda s prvým altcoinom.

Prvý diel tohto seriálu nájdete tu: TOP 5 populárnych kryptomien, ktoré by ste radšej mali predať

REP

REP patrí k celkovo najstarším altcoinom na trhu vôbec. Projekt začal vznikať v roku 2015 a o rok neskôr sa mu podarilo byť zalistovaný na prvé burzy. Zo začiatku mal tento altcoin obrovský hype a bol rovnako známy ako napríklad ETH, XRP, alebo LTC. Kto ho v tej dobe nakúpil na svojom high voči BTC, tak doteraz nám ho nebolo umožnené predať ani na 0% strate. Hype z roku 2017 s cenou takmer nič neurobil a bez ohľadu na rast BTC sa tento altcoin neprebúdzal. Dôvod prečo sa tento altcoin nachádza v rebríčku je aj aktuálne jeden z najväčších rastov v celej histórii tohto coinu. Aj preto, kto má REP vo veľkej strate, môže minimálne využiť šancu na menší predaj.

SVD

SVD bol v roku 2018 jeden z najznámejších a najviac spomínaných altcoinov u nás na Slovensku a v Česku. Ide o projekt, ktorý ma za ciel využívať drony za pomocou blockchainu. Projekt vyzeral sľubne, ale zakladateľ tohto altcoinu za celú dobu fungovania spravil veľa podivných rozhodnutí a komunita následne strácala dôveru v projekt. Budúcnosť síce môže mať, ale je potrebné urobiť veľa reforiem v projekte. Na grafe sa nenaskytla za celú históriu ani jedna príležitosť na nákup mince a následný predaj v zisku. Tento altcoin od zalistovania bez retracementu stráca na hodnote.

DRGN

Podobne ako SVD, tak aj Dragon Chain bol veľmi známy projekt na českej a slovenskej scéne. Tento altcoin mal dokonca aj veľkú nádej uspieť. Nepochybne niekoľkým traderov dlhodobo nadeľoval v roku 2018 vysoké zhodnotenie. Následne po šiestich mesiacoch od zalistovania na burzy sa ako keby vyparil zo sveta kryptomien. Cena od vtedy, čiže za posledné 2 roky, stratila takmer 100% svojej hodnoty. Takže kto ho drží až doteraz, je v obrovskej strate. Prepad môže pokračovať aj naďalej.

Dnes sme odvysielali prvú časť LIVE Trading 2.0 tohto roka! Analyzujeme Bitcoin a altcoiny NAŽIVO na YouTube.

SALT

SALT je altcoin, ktorý pokiaľ sa dal nakúpiť na burze, tak mal nádej na úspech. Delistovaním začiatku roka 2019 ale všetka nádej upadla. Momentálne tento altcoin už niekoľko mesiacov nezastaviteľne klesá a asi väčšina z nás začína mať pochybnosti o ďalšej budúcnosti. Tento altcoin síce má originálny projekt a to pôžičky na blockchaine. O projekt ale nie vôbec záujem.

FTO

Veľa krypto nadšencov o tomto projekt hovorí aj ako o scame. Ide mincu, ktorú vlastní spoločnosť Future Network. Projekt, ktorý síce zatiaľ funguje, takže ako scam ho označiť nemôžeme. Je tu ale veľa nezrovnalostí, ktoré naznačujú, že s projektom nie je niečo v poriadku. Tento projekt sa veľmi podobná Bitconnectu. Zainvestujte do balíkov a oni vám vrátia o niekoľko dní investíciu späť aj s menším zhodnotením v rádoch niekoľko percent. Problémy s projektom trvajú ale už rok. Členovia si často nemôžu vybrať svoje zisky. Podpora nekomunikuje. Veľké množstvo obmedzení, ktoré skôr ako keď by zhodnocovali kapitál, tak okrádajú členov tohto projektu. Ako keby nechýbalo málo, tak nastali také obmedzenia, ktoré prakticky už v súčasnosti ani na tejto platforme neumožňujú niečo zarobiť. O probléme projektu značí cenový vývoj mince FTO, ktorá sa veľmi podobá minci BCC, alebo aj Bitconnect.

Aké altcoiny teda nakupovať?

Máme pre vás 4,5 tipov! Nech sa páči:

TOP 4 a pol kryptomien, ktoré na svoj veľký rast ešte len čakajú

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre